Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom nevelőapumat! Mit...

Utálom nevelőapumat! Mit tegyek? A többi lent

Figyelt kérdés
15 éve él velünk,amig kisebb voltam minden rendben volt,nem veszekedett velem..de mostanába egyszeruen elviselhetetlen! Folyton beszól,nem tetszik neki semmi,egyik nap kitakaritottam az egész házat,még azt a rohadt alsógatyáit is felszedtem a földről,erre leordít hogy egész nap nem csináltam semmit,lusta dög vagyok..nem tetszik neki hogy van barátom,mindig mikor itt van oltogat,flegmázik,bunkó..alkoholista! Minden nap részeg..de ő azt mondja hogy mi vagyunk tesómmal a szarok,folyton telefonozunk meg lusták vagyunk..de van egy lánya anyukámtól neki meg a seggét is kinyalja kb.. màr nem birom,nem lehet vele megbeszélni semmit mert egyből magànak ad igazat,egyik nap normális volt,megbeszéltük a dolgokat,aztán azt hittem hogy mostantól már jo lesz minden erre másnap megint részeg volt és kiabált meg bunkózott velem a semmiért..anyával is bunkó mostanában..kiabál vele ha nem tetszik neki a kaja,vagy ha nem tetszik neki valami egyből szova teszi.. felmosott anya és leugatta nevelőapum hogy milyen lusta disznó.. nem tudom màr mit csináljak17/L
2018. dec. 27. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos az alkoholnak mindig igaza lesz. Én már az 50-ben vagyok, de jól emlékszem még a Te korodra. Csak akkor lett nyugalom, mikor meghalt az öregem.


Vegyél egy falinaptárt és jelöld be a napokat, mikor szar és lusta voltál. Talán észreveszi magát.

2018. dec. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Szörnyű, de az elsőnek van igaza egy családot tett tönkre nevelőapám a piálásával. A halála megváltás volt a családnak, de még azzal is belénk rúgott. Piásan elaludt és felgyújtotta magát és a lakást.
2018. dec. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik te normális vagy? Ez gyilkosságnak számít, persze valahogyan meg kell szabadulni attól az embertől de nem azzal, hogy MEGÖLÖD...
2018. dec. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan idegesítő már..barátom előtt is folyton beéget..
2018. dec. 27. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
1 év és elköltözhetsz, de addig is inkább a barátodnál legyetek, ne otthon!
2018. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!