Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exem nem fizet gyerektar...

Ha az exem nem fizet gyerektartást, már nincs bejelentett munkája, de felcsinált egy csajt akivel együtt van. Az GYESen van. Érdekli a biroaagot vagy a gyivit hogy mibol elnek? Mert dolgozik a ficko csak feketen.

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 00:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Hiába töröltette valaki a kommentem, akkor is igy gondolom. Természetes hogy jàrna a gyerektartás, azért harcolj is. De mondom megelőlegezi az àllam ha van annyi gógyid, hogy el tudd intézni. De az hogy el akarod vetetni a gyereket a màsik anyàtol, azert mert egy rosszindulatu boszorkàny vagy akkor is mocskos dolog!!
2018. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem hagyott el én dobtam ki mert iszik és egy fűszálat nem tesz keresztbe. A kisfiam érdekeit nézem. Az hogy véletlen összehozott ott is egy gyereket nem tudom máshogy mondani. Ha a másik nőnek nem jut el az agyáig anyakénk hogy gyt kellene fizetnie az exemnek hát ne várja el senki hogy tekintettel legyek rá.Minden ami jogilag a birosagon es a gyivinél elérhető azt végigjárom.
2018. dec. 28. 01:19
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

#12: az, hogy bepereled a gyerektartásért, rendben

De az, hogy más anyától el akarod vetetni a gyerekét, csak hogy az exeden így állj bosszút, az gusztustalan!

Mit ártott neked a nő, és pláne, mit ártott a gyerek, hogy intézetbe akarod tetetni?

Miért nem elég a gyerektartás?

2018. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%

13, n nem is írta, hogy el akarja vetetni, ti kombináltok.

Mi van, ha azért kérdezi, mert ha ő a gyermekvédelemhez fordul, akkor bizony vizsgálni fogják, hogy az új babát miből tartják el, ha nulla jövedelemre hivatkozva nem fizet a nagyra? És pont ez nem célja...

2018. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%
#14: hát, ha visszaolvasod a kérdező válaszait, nekem nem igazán ez jön le belőle. De persze tévedhetek...
2018. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%
"Véletlen összehozott ott is egy gyereket" tehàt kedves kérdező téged is felcsinàlt :D hidd el a másik nő is a sajàt gyereke érdekeit nézi, nehogy màr azt vàrd el, hogy ő fizessen. Ez tipikus magyar mentalitàs mikor az ex uj csaladjàt is tàmadjuk. Fizessen! Pereljed! De mi közöd neked az uj nőhöz meg a kisgyerekhez? Plàne ha nem miattuk hagyott el hanem te dobtad ki. Ennyi erővel az meg mondhatnà, hogyha gyerektartàs nélkül nem tudod ellàtni a fiad vegyék el tőled.
2018. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ha fizetne nem lenne problema de nem fizet...ezert igen akar a gyiviig elmegyek es nem nem erdekel bár nem celom a masik gyereknek nem akarok rosszat.
2018. dec. 28. 21:46
 18/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a bíróságra kell menned, amennyiben a gyerektartás megállapítása több, mint egy éve történt. Ha nem, akkor a gyámhivatal az illetékes. Ha nem tud fizetni, akkor kérhetsz állam által megelőlegezett gyerektartást is.
2019. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!