Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van miért aggódnom?

Szerintetek van miért aggódnom?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem miatt kezdem kicsit aggódni. Folyton borzalmakat néz - drogosokról szóló dokumentumfilmeket, vagy olyan emberekről akik szörnyű körülmények közt élnek, éhezőkről, betegségekről. Mit gondoltok mi lehet az oka? Valami gondja lehet? Családból kéne valakinek szólnom? Már nem gyerek, 27 éves.

2018. dec. 17. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is folyamatosan ilyesmiket nézek. Gyilkosságokat bemutató dokumentumfilmeket leginkább, de szóba jöhet bármi ami ilyen jellegű. Esetleg szektákról, vagy egyéb nem annyira szokványos dolgokról. Egyszerűen érdekel, de az nem azt jelenti, hogy ilyesmiben gondolkodom..


Dolgozom, végzős vagyok az egyetemen..bulizni járok, barátokkal lógok..Családommal jó a kapcsolatom. Nem érzem azt, hogy gondok lennének velem.

2018. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Igen, a családból szólj valakinek. Ők jobban fogják tudni, hogy csak teljesen természetes, átmeneti-e ez az érdeklődés, vagy nagyon is jó oka van rá (pl. szociális munkásnak készül, vagy ilyesmi), vagy ők is furcsállják-e, mert már zavarja a mindennapi életvitelben, stb.
2018. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Te jo eg... 27 evesen csak tudja mit akar. Ha amugy az eletevel es viselkedesevel nincs gond es nem fura akkor miert baj ha ilyeneket nez? En pl szeretem a gyilkolos es kinzos filmeket es megsem vagyok elmebetek vagy gyilkossagra/kinzasra hajlamos. Mindenkinek mas az izlese neki ilyen ennyi. Amig valaki a horrort szereti addig mas a vigjatekot. Izlesek es pofonok. Akkor van gaz ha az eleten ez megnyilvanul vagy fura a viselkedese addig meg az o dolga
2018. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

"Nem érzem azt, hogy gondok lennének velem."

Az se érzi, aki tömeggyilkosnak készül... Nem rólad beszélek, csak azt mondom, hogy az, hogy az illető nem érzi a problémát, még nem jelenti azt, hogy a probléma nem is létezik.


"Ha amugy az eletevel es viselkedesevel nincs gond es nem fura ... Akkor van gaz ha az eleten ez megnyilvanul vagy fura a viselkedese"

Csakhogy ezekről nincs információnk. Lehet, hogy a viselkedése is fura...

2018. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is előszeretettel néztem ilyen műsorokat. Szimplán mert érdekelt. Szociális munkásnak mentem aztán, de nem fejeztem be, még sem az én utam.

Attól hogy valaki drogról, szexről,alkoholproblémákról, szenvedélybetegségekről, családon belüli erőszakról, szegénységről ,problémás gyerekek neveléséről, szektákról , furcsa emberi betegségekről néz dokumentumfilmeket, nem jelenti azt hogy lenne valami problémája. Engem például érdekelt mindig is az emberi viselkedés ok-okozati rendszere , mi miért történik és bele akartam látni a dolgokba, a társadalmi és a gazdasági helyzetbe , mert ezek a problémák egy szinten összefüggenek.

2018. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
27 éves nem 6 had nézzen már azt amit akar,érdekli a téma,szolj anyucinak,azt az ilyenek csodálkoznak h a babuciként kezeltek letiltják őket a faxba..
2018. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
#4- arrol en nem tehetek hogy a kerdezo nem ad tobb infot a viselkedesevel kapcsolatban. Ezert irtam ha nem fura akkor szerintem epp esze van amivel eltudja donteni mit nez elvegre felnott ember.
2018. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nézek ilyeneket, a pszichológia része érdekel.
2018. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tanárnő vagyok, diákjaim elmondása alapján vidám, vicces, jó fej. Egy kisegeret sem tudnék bántani.

De szabadidőmben elég sokat olvasok sorozatgyilkosokról, illetve nézek róluk dokumentumfilmeket, meg olvastam vagy 25 Stephan King könyvet. Ahogy itt korábban írták: a sorozatgyilkosokkal kapcsolatban a pszichológia része érdekel. King meg egyszerűen zseniális író.

2018. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!