Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez más családoknál is szokás...

Zümy kérdése:

Ez más családoknál is szokás (nálatok esetleg)?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőméknél nem arcra puszit adnak egymásnak a családtagok hanem szájra ( nem harapdálósat csak emrt volt egy olyasmi kérdés :D). Van akiknél ez a megszokott? Nekem olyan furcsa.
2010. jún. 26. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szokás dolga. Egyébként nem új keletű a dolog, mert én pl. először egy Gárdonyi vagy Jókai regényben olvastam és azóta több kimondottan magyar történetben előfordul.


Az, hogy minek van erotikus tartalma, szintén szokás dolga. Az eszkimóknál pl. az orr összedörzsölésének. Vajon ha eljön egy eszkimó és meglátja, hogy itt "piszézünk" a gyerekekkel, nem gondol-e mindenkit pedofilnak?

2010. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!