Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos vagyok. Már több...

Magányos vagyok. Már több mint egy éve h szakítottunk a barátommal. Most már igazán jöhetne valami "új". Viszont fogalmam sincs h hol lehetne ismerkedne, és hogyan?

Figyelt kérdés

Úgy érzem annyi idegig együtt voltunk a volt barátommal(4év) h már nem tudom hogy működik ez az egész... És már több mint egy éve nincs senkim.most már jöhetne egy uj szerelem. Jó lenne megint boldognak lenni

19/L


2010. jún. 26. 18:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem randizni akartam vele csak inni valamit. Mint azt én is megjegyeztem, fiatal hozzám. De belefér egy pia egy nyilvános helyen.:)
2010. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Boldog Születésnapot :D egyébként merre laksz?
2010. júl. 3. 22:27
 13/17 anonim ***** válasza:
na nézd má társkereső klub beindult... Nekem is fel kéne tennem valami "magányos" kérdést...
2010. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez nem a társkeresésről szólt csak egy piáról.:)))))
2010. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Bár most nem vagyok kapcsolatban, de jó is ez így. Ilyen korban a buli és a szabadság a fontos amivel én élek is, és mellékesen építem az életem, hogy 30 évesen nyugdíjas lehessek már.

Egyébként velem is találkozhatsz 21 F Bp.

2010. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
fiatal vagy, de nagyon, sokat voltál együtt a pároddal a korod ellenére, természetes a bizalmatlanság...jól érzed magad a bőrödben? mert az kisugárzik......teljesen máshogy néznek rám a férfiak, ha mondjuk úgy indulok el otthonról, h ma jól nézek ki.....észrevesznek.....nem a tonna smink és mini szoknya, hanem egyszerűen a harmónia....ja és a legfontsabb mosolyogj, ez halál komoly: a bolti eladóra, a zöldségesre, a 80 éves bácsira (nem kacéran, csak olyan kedvesen).....és egyszer majd elédtoppan a herceg és neki is előadod a 'begyakarolt' mosolyt és tuti siker!!!
2010. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is így voltam bő 3 éve: szakítottam az akkori barátommal és vágytam már valakire. Hát felmentem az iwiw-re, keresőbe beírtam az "ideális jelölt" adatait (lakjon közel hozzám, korban hozzám illő legyen és pasi :) ) és kidobott pár képet. Az egyiken egy pillangó volt. Nah, azt megnyitottam, aztán annyira jól alakultak a dolgok, hogy azóta már Hozzámentem és van 1 tündéri kispasink is. :) Járj Te is hasonló szerencsével!
2010. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!