Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos vagyok. Már több...

Magányos vagyok. Már több mint egy éve h szakítottunk a barátommal. Most már igazán jöhetne valami "új". Viszont fogalmam sincs h hol lehetne ismerkedne, és hogyan?

Figyelt kérdés

Úgy érzem annyi idegig együtt voltunk a volt barátommal(4év) h már nem tudom hogy működik ez az egész... És már több mint egy éve nincs senkim.most már jöhetne egy uj szerelem. Jó lenne megint boldognak lenni

19/L


2010. jún. 26. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Itt a nyár járj bulizni, kirándulni, szervez a havarokkal utazást balcsira, külföldre..... és minden szebejövő csajt szólits meg, tuti találasz olyat akivel kijösz.
2010. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a kérdezö lány. (bocsi az OFF-ert)
2010. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök érdekes. Én úgy egy hónapja szakítottam a barátommal öt év után. Kicsit féltem attól, hogy majd nem lesz senkim se, én meg azt sem tudom, hogyan és hol kell ennyi idősen ismerkedni. Ehhez képest azt veszem észre, hogy a környezetemben a legtöbb fiú elkezdett érdeklődni irántam, amin meglepődtem, mert ezek olyan emberek, akik azt sem tudták korábban, hogy volt barátom. (Nem közeli ismerősökről van szó.) Olyan ez, mintha rám lenne írva, hogy szabad vagyok, lehet próbálkozni. :) Én meg élvezem ezt a kis flörtölgetést.


Szerintem legyél kedves és közvetlen mindenkivel. Bátran beszélgess olyanokkal is, akiktől nem szeretnél semmit, mert így a többiek azt látják, hogy nyitott vagy. Legyen pozitív a kisugárzásod, ne azt sugalld a viselkedéseddel, hogy magányos vagy és nem érzed így jól magadat, mert ha ez kívülről is látszik, akkor el fogsz riasztani mindenkit. Sok sikert neked!

20/L

2010. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Midegy hogy fiú vagy lány a lényeg hogy kimozduljon, ismerkedjen mert otthon a sötét szobában siránkozni nem hozz semmi jót.
2010. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
járok buliba,és ismerkedek is... de egyikkel se érzem azt h lehetne valami,akivel meg lehetne másnap nem merek vele találkozni. Tiszta gáz vagyok :S
2010. jún. 27. 10:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy mostanában miért érzi mindenki úgy, hogy kötelező kapcsolatban lenni. Oké, ahogy írod, már egy éve szakítottatok, ilyenkor már tényleg érthető, ha szeretnél valakivel összejönni. Csak sokan már azt is tragédiának fogják fel, ha 1-2 hónapig nincs partnerük.
2010. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
1-2 hónap nem a világ vége. De már több mint egy éve egyedül vagyok. És nagyon hiányzik h valaki szeressen
2010. júl. 3. 19:04
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem meg ma van a születésnapom de nincs kivel ünnepelni.Hozzám ugyan fiatal vagy de ha van kedved üljünk be egy italra valahova,így te is kimozdulsz és én is. :)

33/F

2010. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Biztos lesz új szerelmed, ne parázz, itt a nyár, azon meg ne aggódj, hogy hogy működik, ha most kezdenéd a nulláról még akkor is simán belejönnél.
2010. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Majd írjátok meg randiztatok-e végül.

Egyébként nem a érdező túl fiatal hozzád, hanem te vagy hozzá túl öreg:)

2010. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!