Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a harmadik, ha...

Miért kell a harmadik, ha minden jó nálunk?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon izgalmas, kalandos a kapcsolatunk, mind a ketten kiszámíthatatlan, szeszélyes emberek vagyunk. Mind a ketten rajongunk egymásért, ő imád engem! A szex is csodálatos, mindig feldobjuk, lelki összhang is van, hatalmas beszélgetések. Viták is vannak, ilyen apróbb dolgokon, hogy miért ennyi narancsot hoztál, miért nem tetted be a kenyeret a kenyértartóba, miért nem tetted ki a bérletet! Nem vagyunk házasok, gyerekünk sincs. Jól működik a dolog, flörtölünk is, megnézzük a szebb embereket az utcán. Erre meg találkoztam nemrég egy pasival egy kávézóban és olyan jót beszélgettünk, hogy teljesen elámultam, jókat nevettünk. Azóta leveleztünk is de csak két levelet váltottunk. Nem értem miért jöhetett be harmadikként a képbe, ha minden ok, lappangó problémák unalom sincs? Az újdonság varázsa lenne? Vagy normális és hetek múlva már el is felejtem. Annyira lenyügőzött, sok mindenben hasonlítunk egymásra. Olyan fura ez.
2010. jún. 26. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Az újdonság varázsa ezt úgy hívják.

Ő nem jön, ha te nem engeded be.

Az embert sokminden lenyűgözi...és mindíg van kísértés. Mi pl. lehet furcsa de az ilyeneket megbeszéljük a férjemmel.

Mindkettőnket megcsaltak az előző kapcsolatunkban és inkább elmondjuk, kibeszéljük, mintsem belemegyünk olyan dolgokba, ami a másikat bántaná.

2010. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Tipikus.
2010. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Inkább nem minősítenélek...
2010. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Talán egy kicsi önző vagy ,de erre majd akkor jössz rá mikor már késő lesz.
2010. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem ez természetes, párodnak is érezni kellene,hogy konkurencia támadt. Sok férfi szereti ha több férfival kell megküzdenie a kedveséért. Nem ő az egyetlen férfi akinek tetszhetsz,és ő sem az egyetlen férfi aki neked bejöhet.
2010. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

00:18 - te jó nagy ribi vagy.

Egy jól működő kapcsolatban MEGKÜZDENI újra és újra? Hát mi van veled? Amikor a férfi rá se mer vagy rá se akar nézni egy másik nőre, addig releváns, hogy a nő egy másik férfi farkán rágódik? Bzmeg, te fordítva működsz.

2010. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Újdonság,ego legyezgetés.. ha szereted a párod tanulsz az esetből,és nem rugod fel ilyen levelezgetéssel a kapcsolatot.
2010. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont tegnap a Naplóban volt hasonló téma,és ott szakember mondta,hogy a hosszú kapcsolatok titka a változatosság,és lehet kompromisszumot kötni, megbeszélni a partnerrel hogy nagyon szereti őt is,a gyerekeket is stb de akkor hetente 1-2 napot mással van... Meg vannak érzékenyebb emberek akiknek nagyobb igényük van a szexre,szeretetre,és szeretik a változatosságot is!

Az a legnagyobb képmutatás mikor valaki azt mondja hogy párkapcsolatban él,és rá se néz más férfiakra/nőkre... Van ilyen ember egyáltalán? Hacsak nem alfahím a párja.

2010. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!