Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy anyám ne...

Mit csináljak hogy anyám ne piszkáljon folyamatosan mindenért?

Figyelt kérdés

Anyámmal mostanában nem vagyunk vmi jó viszonyban.Mindenben amit csinálok bele köt talál benne vmi hibát.

Nyár van levizsgáztam szakmám van eddig mindig azzal piszkált ha mentem bulizni hogy időben gyere mert még "tanuló" vagy.Most hogy már nem vagyok az ugyan úgy piszkál ha mondjuk ha hajnal 2kor érek haza vagy mondjuk 3kor de attól otthon megcsinálok minden melót meg járok dolgozni.

Ezeket a dolgokat miért csinálja? Mit tegyek hogy ne csinálja?

21/F


2010. jún. 25. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
költözz el
2010. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha találnék melót hogy tudjam vmiből fizetni az albit akkor oké. Mondjuk barátnőmhöz mehetnék de oda nem akarok még egyenlőre költözni mert még nagyon friss a kapcsolatunk.
2010. jún. 25. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Mondd meg neki hogy felnőtt ember vagy! Dolgozzol segítesz otthon, csak megérdemled hogy elmész bulizni, még fiatal vagy.. Anyukád nincsen egyedül? mert akkor lehet fél, aggódik érted stb.. Ha nem javul a helyzet akkor költözz el! Barátnődhöz ideigelenesen.. akkor lehet hogy megfog változni 17L
2010. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
együtt vannak apámmal igaz apám lazában kezeli a dolgokat
2010. jún. 25. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amint elköltözöl, és kéthetente látnak, ugrásszerűen javul majd a viszonyotok.
2010. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!