Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy barátok...

Mit tegyek, hogy barátok maradjunk?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy nős férfival, akinek romokban volt a házassága. Meg is beszélték a feleségével, hogy elválnak. Minden jó volt, csakhogy közben visszament a családjához, mert azt mondta, hogy megpróbálják rendbe hozni.

De én még mindig szeretem, és minden ürüggyel felhívtam, hogy találkozzunk, vagy csak azért, hogy halljam a hangját. Már kifogytam az ürügyekből, de azért minden héten egyszer-kétszer felhívom, de eléggé hideg a hangja, és az sms-eimre is csak röviden válaszol. Kerek-perec kijelentette, hogy nem lesz közös programunk, mert az már nem fér bele, és a felesége még a telefonhívásoktól is teljesen kivan. De én még mindig akarom hallani a hangját, és tudni akarom, hogy mi történik vele. Talán barátság maradhat?


2010. jún. 25. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj vele barátkozni, próbáld meg kiverni a fejedből! Persze könnyű mondani, de ha nem találkoztok, az idő majd segít neked. Légy határozott és ne hívd fel többé! Ő már túllépett rajtad, ezt nehéz elfogadni, de felesleges bánkódni, ha egyszer ez a helyzet. Fel a fejjel, lesz még jobb is és sok kitartást kívánok neked!
2010. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez sajnos csak a legritkább esetben működik. de a ti esetetek nem az, hiszen a részedről még komoly érzelmek vannak. a legjobb ilyenkor megszakítani minden kapcsolatot. neked is és nekik is könnyebb így
2010. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Senkinek sem könnyű ebben a helyzetbe. A lehető legjobb amit most tehetsz, hogy békén hagyod, nem keresed. Ő a családi kapcsolatát akarja rendbe hozni, amibe nem fér bele a veled való barátkozás (ami érthető is).

A páromat is kereste a volt nője. Szegénykém csak nézett, s nem értette miért nem fogadja el, fogja fel, hogy nincs sok értelme a kapcsolattartásnak olyan szinten ahogy a leányzó szerette volna. A páromnak volt egy klassz mondása, a nő addig szenved majd amíg meg nem unja, bele nem fárad. Ha nem látja, hogy ciki amit tesz akkor annyit is ér.

Lehet, hogy veled is így gondolkodnak. Légy büszkébb! Lépj tovább! :)

2010. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ne akarj a barátja maradni,mert csak szenvednél a tudattól,hogy nem lehet a tiéd.Hagyd őt.Biztosan jön valaki más.
2010. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs jövőtök. Légy megértő. Engedd a családjához és várj. Ezzel teszed a legtöbb jót neki. Én is kapcsolatban voltam, amikor megismertem egy lányt. Eleinte semmit sem terveztem vele, aztán kiderült, hogy a párom két éve csal meg. Oké, az én hibám volt, mert nem törődtem vele eleget és éppen ezért megbocsájtottunk egymásnak és újra nekifutottunk. Nem sikerült. Békében elváltunk, együtt neveljük a fiunkat, de mindkettőnknek van párja. Várj!!!!!
2010. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy ezt mondom, de eleve nem szeretem, ha valaki családos emberrel kezd. Sosem értettem, hogy hogyan veszi valaki a bátorságot magának, hogy belepiszkítson egy család életébe.

Ahogy említetted a házasságuk már szar volt, de hát akkor is, miért nem vártad meg míg elválnak.

Nem bántani akarlak, mert tudom milyen érzés a szerelem, de sajnos így jártál, a férfi megmondta, hogy nem kell neki ez az egész. Megpróbálja helyre hozni a kapcsolatát a feleségével. Én azt mondom nincs más dolgod, mint ezt tiszteletben tartani.

Ha nem teszed, akkor nagyon önző ember vagy, és akkor meg is érdemled, hogy nem kellesz neki.

A másik pedig minek hívogatod, ha kerek perec megmondta, hogy nem lesz közös programotok. Direkt az a célod, hogy a felesége kiboruljon a telefonhívásaidtól? Hááát....

Szerintem barátság sem maradhat, mert a felesége helyében te sem néznéd el,ha a férjed a volt szeretőjével barátkozna.

2010. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyd inkább békén... Ha szereted tiszteletben tartod a döntését... Amit ő elég határozottan a tudtodra adott...


Nem fog könnyen menni a feledés, hidd el tudom, mert én is voltam már ilyen helyzetbe (nős férfi esete, aki a családját választotta), de most egy év után azt tudom mondani, hogy többé-kevésbé túltettem magam rajta... Bár a véletlen találkozások még mindig felkavarnak, de ennélfogva kerülöm őt.

2010. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelen esetben légy Te érettebb, mint a férfi volt! Zárd le magadban, mert addig nem leszel nyitott más kapcsolatra! És okulj, hogy nem kezdel családos férfival, mert nem jöhetsz ki belőle győztesen!Ritka az a férfi, aki elhagyja a családját a barátnőjéért. Lehet, hogy megadtad neki azt a figyelmet, kedvességet, amit a felesége már nem, de úgy látszik, megpróbálnak közeledni egymáshoz, és ez így van jól. Ne tegyél nekik keresztbe!
2010. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 11:20assal.


Felejtsd el őt! Ha ezt folytatod tönkretehetsz egy családot. Annyi férfi van még rajta kívül, foglalkozz mással. "de eléggé hideg a hangja, és az sms-eimre is csak röviden válaszol"- gondolom nem ír/beszél veled szívesen, ne mássz rá, ne zaklasd! Tudom nem könnyű, de ez a helyes megoldás!

2010. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!