Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki hogy...

Hogy mondjam meg neki hogy nem itt gépezz?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy bátyám.Akinek van egy saját számítógépe.na most ő kora reggel kel fel.És mindig az én gépemet kapcsolja fel.ami a nappaliba van.Az a közös gép.Muterom és én használjuk.De engem már kezd idegesíteni hogy mindig az enyémet használja.Egyik nap ezt állít rajta át.A másik nap azt.Tegnap este még ful halk volt.Ma reggel meg már hangos.Mert ő úgy döntött hogy átállítja a processzor fordulatszámát fulra.Nagyon idegesít.Arról nem is beszélve hogy mindig valami szar*ságot csinál a gépen.És utána egész nap ilyen lassú lesz az internet.Mit csináljak hogy ne itt gépezzen?
2010. jún. 25. 08:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz jelszavazni,akkor valóban ülj az ő gépéhez.Esetleg még állítsd is a saját kedved szerint.Akkor talán rájön,hogy milyen rossz is az.ha szóvá teszi,akkor kérdezd meg ártatlan arccal:hát nem gépet cseréltünk?Bocs,azt hittem,mert mindig az enyémet állítgatod.
2010. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!