Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány neveket tudtok?

Milyen lány neveket tudtok?

Figyelt kérdés
A feleségemmel már kifogytunk. Valakinek valami ötlet?
2010. jún. 24. 18:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Tessék néhány:

Auróra, Bíbor, Bora, Britta, Ditta, Ditte, Emili (mondjuk nem csípem az ilyen neveket, jobb lenne úgy, hogy Emily, csak ugye azt nem lehet, de ez még kevésbé néz ki bután, mint a többi fonetikusan írt angolszász név), Eta, Hetti, Inez, Írisz, Johanna, Kendra, Küllikki (természetesen ezt nem adnám, ez a legidétlenebb név, amit valaha hallottam, de létezik ilyen), Lili, Lukrécia (imádom valamiért ezt a nevet), Manon, Polett, Polin, Polla


Itt az összes, amiből válogatni lehet


[link]

2010. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%

[link]

Utolsó voltam:D

2010. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%

Edda


Az Éda név alakváltozata.Germán eredetű.

Jelentése:nemesi származású,birtok, javak, szerencse, boldogság.

2010. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
19:14 ez egy kicsit tényleg félreérthető :D amúgy úgy gondoltam hogy nem tudunk milyen nevet kitalálni mert nem találtunk olyat ami mindkettőnknek tetszik:D. Ő lesz az első
2010. jún. 24. 19:29
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd meglesz a végeredmény,megírnád?
2010. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok :) Szóval tényleg írd meg, leírtuk páran az utónevek könyvét :) Az én lányom Annabell lesz vagy Auróra. Hogy milyen második nevet választok hozzá, azt majd kitalálom :):) Talán majd én is a segítségeteket kérem. Ami még nekem nagyon tetszik az a Korál. Önmagában egy iszonyú hülye név, de annyira illik a kislányokhoz :D
2010. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
19:14 vagyok, ez így már más, köszi, hogy írtál. Én is csak azt tudom mondani olvasgassátok szorgalmasan a könyvecskét. :) Az én lányom Letícia Alida vagy Véda Johanna lesz, kérdés mit szól majd az apuka. :) Sok szerencsét és írd meg a döntést!
2010. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Patrícia, Ariel, Leonetta, Franciska, Karolina, Léna, Artemisz, Dorina, Rebeka, Melánia (Melanie), Lotti, Stefánia, Gwendoline (van egy ismerősöm, ez a neve, Gwennek becézik), Alíz, Kamilla, Rózsa, Aletta, Jázmin, Mirtill, Lili, Angelika, Angéla, Jennifer, Afrodité, Bella, Dalma, Valentina, Zsaklin

jó válogatást!=)

2010. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Amik nekem a leginkább tetszenek:

Célia, Korinna, Hanga, Szonja, Auróra, Dália, Felícia, Gerda, Glória, Helga, Hilária, Karina, Kornélia, Lea, Letícia, Loretta, Luca, Melánia, Miranda, Natália, Odett, Patrícia, Priszcilla, Roberta, Stella, Szilvána, Szvetlána, Teodóra, Titanilla, Vanda, Zita.

Az első 4 a 4 kedvencem. :) Ha nem jönnek be, itt válogathatsz:

[link]

Kíváncsi lennék a végén a kicsi nevére! :)

2010. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknál láttam az Auróra nevet. Olyan furcsa, hogy ennyi embernek tetszik:) Nekem is tetszene, de mindig az a Balatoni szálloda jut róla eszembe, aminek ugyanez a neve:)
2010. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!