Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos a házasságban...

Mennyire fontos a házasságban a nemi élet?

Figyelt kérdés

Házasság után is fontos a szerepe, hogy mind a saját mind a partnerünk igényeit kielégítsük?

Vagy már "enyhül" a birtoklási vágy, és úgy van vele az ember, hogy "most már az enyém" nem kell olyan gyakran csinálni?


Sok embertől azt hallottam, hogy a házasság megkötése után már nem olyan gyakori a nemi élet. Csak kíváncsiságból kérdezem: ez tényleg így van?


2010. jún. 24. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem/ünk nagyon fontos. Persze nem egyforma mindig az intenzitás. Vannak olyan napok, olykor hetek, mikor kevésbé fontos, és vannak olyan időszakok, amikor naponta többször is. Mi azt tapasztaljuk, minél hosszabb ideje vagyunk együtt, annál jobb a szex. Sokkal jobban ismerjük egymást, egymás igényeit, és a bizalom, a szeretet is egyre mélyebb. Ez pedig hatással van a nemi életre is.
2010. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
normális esetben ugyanannyira fontos, mint házasság előtt volt... az, hogy 2 ember összeházasodik nem jelenti azt, hogy mostmár nem kell annyit törődni a másikkal illetve a kapcsolattal...sőt...
2010. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen házasság, hosszú kapcsolatnál is lehet....persze nem a nagy ő-nél, az elején mindenki páros lábbal ugrik az ágyba, naponta 3X és az is kevés....persze ennek le kell csengenie kicsit, mert egyébként nem lehetne összeegyeztetni az élettel....

Hallottam kapcsolatot ahol a csaj már szinte mindent előhoztt, h ő most miért nem, de mégsem volt képes szakítani......ez a társfüggőség

a szex szerintem nagyon fontos és ha egy kapcsolatban nem jut rá idő/energia hetente, esetleg kéthetente akkor ott bizony baj van (persze főként a 20-as, 30-as korosztályról beszélek, de talán még a 40-esek is ide tartozhatnak)

2010. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, csak amikor már gyerekek is vannak, kicsit nehezebb ugyanannyi időt/energiát fordítani rá. :(
2010. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Házasságban élek. Nekem az a tapasztalatom minél régebb óta vagyunk együtt a férjemmel annál jobb vele lenni, és érzem hogy neki is jobb. Én sosem éreztem birtoklási vágyat, nálunk a szex tényleg arról szól hogy örömet szerezzünk egymásnak és kikapcsolódjunk. Biztos vannak olyanok, akiknek a házasságkötés után lecsökken az együttlétek száma, de attól hogy összeházasodtunk még ugyanúgy kívánom a férjemet mint előtte, ezek a dolgok nem változnak. Legalábbis nálunk nem :)
2010. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem én is így leszek, mint te, kedves utolsó.
2010. jún. 24. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi speciel házasság után kezdtük el, addig nem volt szex.
2010. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt mondjuk nem vállalnám be, de ha ti így akartátok. :) Biztos jó okotok volt rá:)
2010. jún. 24. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos dolog, és vigyázni kell rá, hogy a szenvedély megmaradjon. ha elmúlik, megromlik a házasság is, bárki bármit mond, utána jön az unalom, a megszokás... Változó, kinél, hogy alakul, van aki belekényelmesedik a házasságba, és sokszor a gyerekvállalás miatt romlik meg a szexuális élet, de nem szabad így lennie!
2010. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!