Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik barátnőmmel kéne...

Melyik barátnőmmel kéne taliznom? Jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet:

Két barátnőm van, egyikkel egy suliba járok, de máshol lakunk <- hívjuk Pankának. Másikkal egy helyen lakunk, de nem ugyanabba a suliba járunk(ő egy évvel fiatalabb is nálam) <- hívjuk Julisnak.

Most nyár van, kb. ugyanannyit talizok velük, talán kicsit többet Pankával, mert ő közelebb áll hozzám.

Ők ketten még nem találkoztak. Ez jó is így, nem jönnének ki egymással. De így láthatatlanban semmi bajuk egymással, nincsen féltékenykedés.

Ezen a héten Panka elmesélte, hogy fel fog pofozni egsy fiút, aki megérdemli(és tényleg megérdemli) pénteken. Nem kérte, hogy menjek el, de én azért mondtam, hogy szívesen megnézném, de persze rájuk tartozik. Ő nem mondott semmi konkrétat, hogy szeretné e, hogy ott legyek, vagy nem.

Aztán tegnap Julis megkért, hogy menjek el velük pénteken egy rendezvényre (már ebéd után kimennénk és este jönnénk). Nem tudtam mit akar Panka, azért igent mondtam. Örültem is, mert olyanok is jönnek velünk, akiket rég láttam + pár "friss hús" is, akik állítólag szinglik és helyesek..:D

Panka most megkérdezte, hogy mit csinálok pénteken, mire elmondtam ezt. Erre ő kicsit szomorú lett, hogy a pénteket ő akarta velem tölteni (nem a rendezvényen, mert oda nem engedik)

Most azon vagyok, hogy Julissal elmegyek a rendezévnyre, viszont lelkiismeret furdalásom van, amiért Pankával nem vagyok.

Jól döntöttem? Ti mit tennétek?

13/L

(a nevek álnevek..xD)


2010. jún. 23. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát annak meg nem sok értelme van hogy a nagyokat meg a szőnyeg alá söpröd
2010. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ideiglenes megoldásnak jó.
2010. jún. 24. 07:06
 13/13 anonim válasza:
:) aranyosak vagytok! 13 évesen egy kapcsolatból tuti nem lesz semmi! (na jó az esetek 10%-ban igen) tanulgass az esetekből, ennyit tok mondani. komoly kapcsolatról én 20 év fölött tudnék csak beszélni, akkor már kb érett egy ember (pláne ha pasiról van szó, bár ő akkor se szoktak... nekik több idő kell, ezt nem bánásként mondom, de ők bizonyította később érnek)
2010. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!