Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisan működő házasságban...

Normálisan működő házasságban szexpartner?

Figyelt kérdés

14 éve vagyok együtt a férjemmel, és ebből 6 éve házasok. Férjem legújabb hóbortja, hogy keressünk szexpát. Szerintem a mi nemi életünk nagyon jó, mindent meg tudunk beszélni, és a heti 4-5-vagy még több alkalom is megvan. Mit csináljak? Ha őt nézem beleegyezek, mert nagyon szeretem, és mindent megtennék érte. Ha engem, hát... nem is tudom

Kérlek segítsetek...


2010. jún. 22. 20:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát ez az!!

Én is így gondolom, hogy csak a saját megnyugtatására szeretne fiút is. Nekünk is van egyébként ismerősünk, akiknél semmi fennakadást nem okozott a dolog. Ja és náluk is csak úgy, hogy mindketten ott vannak. De én mégsem vagyok benne biztos, hogy szeretném.Utána hogy lehet a másik szemébe nézni, vagy ha netalán a másik jobbat, szebbet nyújt mint én??? Számomra sajnos még sok a kérdés, de azért köszönöm a válaszokat.

2010. jún. 22. 21:37
 12/14 A kérdező kommentje:
20:24 csak párokat keres. Véleményed? Köszi előre
2010. jún. 22. 21:40
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak akkor vállald be ha biztos vagy magadban,úgy semmiképpen sem ha kétségeid vannak.A férjed (ha tényleg szeret,és minden jó) meg fog érteni ha elmondod hogy érzel.


Párommal 2 éve voltunk együtt(nem voltunk házasok) mikor felvetette a kérdést hogy kellene egy +lány,majd később már 1 pár. vagyis összesen 2szer jött elő a téma.Elmagyaráztam neki 2.szorra hogy én nem tudnék senkivel sem osztozni rajta.Vagy csak az enyém,vagy egyáltalán nem.Kértem,hogy értsen meg.Szeretem és igyekszek a kedvében járni,de nem tudnám elvisel ahogy mással szexel,főleg nem az én szemem láttára.Tiszteljen meg azzal,hogy ő csak az enyém. Azóta nem hozta fel újra,féltem hogy gond lesz belőle de úgy néz ki megértette az érveimet,és rájött,hogy ő sem szívesen adna át másnak,akárcsak pár perc erejéig.

2010. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy normális ez a gondolkodás egy férfi részéről. Én azt hittem, meg azt hallottam, ez titkon minden férfi álma. Aztán egy nagyon helyes fiú bevallotta, hogy van egy olyan szexuális vágya, amit nem mert soha egy barátnőjének se bevallani. Úgy tippeltem, hogy valószínű hármasban akarja. De meglepetésemre azt mondta, hogy erre még nem gondolt és nem is vonzza a dolog. Aztán kibökte, hogy mi az, és tényleg egész más dolog volt.

Bár lehet, hogy az ilyesmi nem a független férfiak vágyálma, hanem a foglaltaké, akik megcsalni nem szeretnék a párjukat, de mégis vonzza őket más nő.

Én nem mennék bele ebbe soha, pedig egy fokkal becsületesebb annál, aki a háta mögött csalja a nőjét.

2010. jún. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!