Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisan működő házasságban...

Normálisan működő házasságban szexpartner?

Figyelt kérdés

14 éve vagyok együtt a férjemmel, és ebből 6 éve házasok. Férjem legújabb hóbortja, hogy keressünk szexpát. Szerintem a mi nemi életünk nagyon jó, mindent meg tudunk beszélni, és a heti 4-5-vagy még több alkalom is megvan. Mit csináljak? Ha őt nézem beleegyezek, mert nagyon szeretem, és mindent megtennék érte. Ha engem, hát... nem is tudom

Kérlek segítsetek...


2010. jún. 22. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor menj bele ilyenbe ha nem érzed soknak akérést ..szerintem valami nagyon hiányozhat neki ha ilyet vár tőled.Vagy nem lehet h csak tezst h belemész e?Én biztos nem tenném ha nem akarnám...
2010. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
teszt* bocsi
2010. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj bele olyasmibe, amit nem akarsz, ami ellen a legkisebb ellenállás is van benned, mert tökremész bele lelkileg...

És ha engem kérdez valaki, szerintem nem normális, hogy egy 14 éves házasságban az egyik fél kijelentse, hogy neki kell egy harmadik... Marai vagyok, ódivatú az ilyesmiben, vállalom. Pedig csak 25 vagyok.

2010. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha bele mentek akkor szét is fogtok menni.Mert ha végig gondoljátok mi történik ott akkor már nem is olyan jó buli főleg a férfi szempontjából mert qurják a nőjét a szeme láttára.
2010. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális,hiszen itt már megcsalásról van szó,még akkor is ha közös beleegyezéssel történik..Ha két ember szereti egymást akkor ott nincs helye sem harmadik személynek sem párnak...

Én tuti nem mennék bele,mert nem bírnám elviselni,hogy mellettem az ágyban éppen a szomszéd nejét dugja,míg az ő férje az én nyakamba liheg....

2010. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

női szempontból borzalmas, hogy látod a pasid kefél egy nőt...nem?

Ebből válás lesz. Bár ha te is bevállalsz oda egy pasit...de akkor is, milyen ez?!

2010. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőt akar vagy pasit?

Mert ha nőt, akkrocsak a legális megcsalásra hajt...

Vesd fel, hogy legyen pasi, akkor belemész, és figyeld meg jól hogy reagál!

2010. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

20:24 nagyon igazat írtál! Kérdező, fogadd meg a "tanácsát".

Ha ezután azzal jön, hogy ne csak pasi legyen, hanem mindjárt pár, akkor gyanús a dolog. Csak egy kis legális félrekamatyolásra vágyik, és még azt sem bánja, ha ezért az ügyért téged feláldoz.

2010. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Hát szerintem még a gondolat is undorító.Én marha nagyot csalódnék a férjemben ha ilyet akarna.Úgy venném,hogy kevésnek érez magának.Soha nem egyeznék bele,de talán már akkor is a váláson gondolkoznék ha csak felvetné.
2010. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem férne bele. viszont van egy barátnőm, ők egyszer a férjével voltak hármasban és egyszer swinger-ben, bár ott nem szexeltek senkivel, mert nem volt nekik tetsző pár. barátnőm tavaly szült, terhessége alatt alig szexeltek és felajánlotta a férjének, hogy míg ő sétál, egy fizetőssel intézze el a doolgot. de a pasi nem akarta, mert egyedül nem csinálná mással, csak ha a barátnőm is ott van. náluk ez nem probléma. hát nem tudom. nekem elég bizarr pont a barátnőm ajánlotta fel nagy hassal , hogy nyugodtan szexeljen mással...
2010. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!