Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ki fogok készülni!

Mit tegyek? Ki fogok készülni!

Figyelt kérdés

Minden rossz most történik velem.

Anyám meghalt 1 hónapja, és mostanában mindenki azt mondja hogy "ku*va anyád". A barátnőm kirakott mert állítólag megcsaltam...mondtam neki h nem is igaz, nem engedett be hozzájuk ezért én kint maradtam (pont szakadt az eső) tiszta víz voltam mindenhol és lehet h tüdőgyulladást kaptam. A "barátaim" nem foglalkoznak velem, most apám se. Nem jön össze mostanában semmi amit elkezdek. Mit tegyek?

18/F


2010. jún. 22. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában a rossz dolgok mindig egyszerre jönnek össze és ezek az időszakok a nagy megpróbáltatások az életbe!


Őszinte részvétem anyukád miatt, fiatal vagy még nagyon fel a fejjel, eljön majd a boldogság időszaka is nemsokára!

2010. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Először is őszinte részvétem anyukád miatt.A barátnőddel pedig én azt ajálom ne foglalkozz ha nem hisz neked,de szerinttem ez csak egy "ok" volt hogy vége legyen.Igen álltalában a roszz dolgok követik egy mást de rendbe fog jönni minden körülötted hidd el tapasztalatból mondom!!!FEL A FEJEL!! Igaza van az elöttem szólónak és SOK SIKERT A TALPARA ÁLLÁSHOZ:)21 ÉVES LÁNY
2010. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnálom.de rossz után mindig jön a jó.remélem jobb lesz.a barátnődről meg meg van véleményem,hogy ilyen nehéz helyzetben nem áll melletted.anyukád miatt meg részvétem.apud mért nem foglalkozik veled?és a barátaid?nem lehet csak te érzed így?
2010. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát apám általában a munkával van elfoglalva...nem hiszem el h nincs másra ideje. A barátaim meg olyanok h mondjuk írok nekik msnen és azt válaszolják h "bocs most nem érek rá" érdekes...nem érnek rá soha. Ha meg találkozunk valahol akkor is "bocs sietek" pedig nem is untatom őket. Nem szoktam mindig beszélni. Eddig amúgy se volt semmi bajuk velem. Szerintem valamiért megsértődött mindenki...
2010. jún. 22. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy apád a munkába meneküléssel dolgozza fel anyukád halálát, szerintem emiatt ne haragudj rá. A barátaidat is megértheted, most gondolj bele, mit lehet mondani valakinek aki épp elveszítette az édesanyját? Bár egy igazi barátra ilyenkor is lehet számítani... Lényeg, hogy még nagyon az elején vagy az életnek, rengeteg szép élmény vár még rád!
2010. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
bizz Istenben ö tud egyedül segíteni..
2010. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Apám mindig a munkába menekült...
2010. jún. 23. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!