Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy mondjátok meg...

Lányok, ti hogy mondjátok meg otthon ha új barátotok van?

Figyelt kérdés
Sok barátnőm mondja hogy még aznap amikor összejön a barátjával hazamegy és elmondja az anyjának. De hogy? Volt már barátom, de én nem mertem elmondani :D tudom fiatal vagyok 14 éves :) csak érdekel hogy ti hogy mondjátok el?
2010. jún. 22. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hát mikor kimegyek a városba,anyum kérdezi kivel megyek.

és mondom,hogy pl Jancsival.akkor gondolja h randi.

és ha ez a sokszor megyek már ki Jancsival,akkor előbb utóbb rákérd,hogy tetszik-e nekem,hogy állunk,együtt vagyunk-e?s olyankor elmesélem neki Jancsi történetét.xD


ilyen egyszerű nálam.

ő meg majd értesíti apumat

2010. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elmondanám észreveszi,hogy folyton eljárok valahova.Így ő kérdezi meg vigyorogva.
2010. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem úgy, hogy járunk. Hanem: "Anyu, most ismerkedem valakivel, nagyon helyes és értelmes. Ma is találkozunk, szurkolj!":)
2010. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
89%
Nem szokás elmondani a fejlődményeket a szülőknek, mindig a végfejleményt tudják meg. Megértelek, hiszen engem is halálra idegesít, ha anya minden nap rákérdez, hogy "na mi van azzal a fiúval?"... :D Én a barátomat sokszor próbáltam valahogy elmondani, de sosem sikerült a terveim szerint. Mivel eddig 1 barátom volt (illetve ő is van már hosszú ideje), ezért kiszámíthatatlan volt anya reakciója. Majd ha lesz ilyen, akkor állj oda elé, és mondd el neki, hogy van egy fiú, akivel ti együtt vagytok. Hidd el, nem ciki anyuddal erről beszélni, hiszen ő is volt egyszer ugyan ebben a cipőben, neki is be kellett valamikor jelentenie a dolgot az édesanyja előtt. :) Mindenképpen talpraesettnek kell lenni, és elmondani, hogy nincs mitől aggódni. És el KELL mondani, mert ha egyszer férjed lesz, akkor őt sem tudod titkolni... :)
2010. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
ANYA BEMUTATOPOM A BARÁTOMAT
2010. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
hát szerintem ha már komolyabb a kapcsolat szólj a szüleidnek hogy van barátod X ideje, és egy vacsi-ebéd kiséretébe szeretnéd bemutatni. Szerintem ez így tökéletes. Én anno úgy csináltam, hogy meglepetés szerűen áthívtam a barátom, és közöltem h anyu-apu, ő it xy a párom...:S:D
2010. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jún. 22. 15:58
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig mondom, h most xy-nal fogok találkozni, és ha úgy alakul, hogy együtt leszünk, akkor mondom egyből, hogy összejöttünk! :)
2010. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Otthon az volt a szokas nalunk anno, hogy ha uzenni akartunk egymasnak kiirtuk egy cetlire.


Szoval az elso randim elott hazamentem a sulibol, ettem, rendbehoztam magamat, es kiirtam egy A4-es lapra: "Randizni mentem, majd jovok". :)


28F

2010. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Anya,van barátom!:D
2010. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!