Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap leszünk két évesek...

Holnap leszünk két évesek párommal, valami jó ötlet közös programra?

Figyelt kérdés
Ahogy hallottam, esős, szeles idő lesz, hajókázást terveztünk, de azt hiszem, annak lőttek. :(
2010. jún. 21. 15:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Vidámpark, Állatkert, Csodák Palotája, Jövő háza kilőve, mert ott már voltunk. :)
2010. jún. 21. 16:01
 2/21 anonim ***** válasza:

"Fedett pályás" programként elmehettek este színházba, mondjuk úgy, hogy indítotok egy étteremben, utána színház, és koccintotok magatokra pezsgővel!=)

Jó szórakozást!=)

2010. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Egy üveg pezsgő és be a paplan alá! Ez a méltó ünneplés!
2010. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egy otthoni gyertyafényes vacsora, hangulatos zenével 2 pohár borral elengedhetetlen:) A párod tanácstalan marad te pedig titokban csinálsz egy jó kis hangulatos estét. Nem kell az ilyet nagy dobra verni a szándék a fontos :). De amúgy a hajókázás tényleg jó ötletnek tűnt.
2010. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy öccsével meg apósával élünk egy lakásban, szóval azért akarunk elmenni itthonról. :) Meg mindig csak a meló van, végre mindketten szabad naposok vagyunk, végre van egymásra időnk... erre itthon poshadjunk? :) Most megnéztem a Természettudományi Múzeumot, erre zárva van kedden... :(
2010. jún. 21. 16:05
 6/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ÉN apósommal. :D
2010. jún. 21. 16:06
 7/21 anonim ***** válasza:

legelső vagyok.

esetleg moziba is mehettek, valami olyan filmre ami mindkettőtöknek tetszene. idézzétek fel a klasszikus randit: vacsora és mozi! =)

2010. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tropicarium? vagy beülhettek egy teaházba :)
2010. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
25%
Megvárjátok az estét. Jólberugtok.
2010. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Múzeum? Nemzeti, szépművészeti, iparművészeti, terror háza? én tuti ilyennel ütném el az időt.
2010. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!