Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos elvárás...

Szerintetek jogos elvárás felém, hogy a többiek után nekem kellene pakolni?

Figyelt kérdés

Ők dolgoznak, én meg kihasználom hogy van szünetem. Az én szobarészemen kívül az egész ház egy disznóól. Öcsém az ágya mellé gorja a zacskókat meg üvegeket meg egyebeket. A nappaliba nincs hely enni, a kanapéra nem lehet leülni. Konyha is használhatatlan. Elkezdett érdekelni a sütés főzés de ketszer idegösszeomlást kapok mert annyira nincs hely a sok kajamaradektol meg ami a foldon van, a serpenyőt is 5 percig kell mosnom (utána legtöbbször elmosom hogy használtam). Ragaszkodnak minden kapott felesleges lomhoz, ruhához. Apu a foldre rakja a ruháit. Lényeg a lenyegben nem foglalkoznak a normalis tárolással és lomtalanitassal. Ha esetleg jonne valaki és be is jelenti egy napig megy a pakolás, legtöbbször én pakolok. Egy héten belül visszaáll minden. Úgy éreztetik hogy erről én tehetek, meg ha jön egy random vendég az is engem hibáztat. Szerintetek jogosan?

19L


2018. aug. 26. 19:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%
Költözz el és a problémád megoldódott ;)
2018. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Szunteted van otthon laksz minimum takarithatsz fozhetsz moshatsz.

Lusta diszno 19 evesen reg dolgoznod kene iskola mellett

2018. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Költözz el. Vagy én megmondanám, hogy jó rendetrakok, de amit nem láttam használva az a kukában landol.


A sok lommal nekünk is vannak problémáink, rengeteg hülyeséghez ragaszkodnak a szüleim. Volt, hogy többszatyornyi holmit dobtunk ki de az se volt látványos segítség.

Ehhez tényleg az kéne, hogy egyszer megembereljék magukat és kigórjanak mindent ami fölösleges.

2018. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!