Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az öcsém...

Mit csináljak, ha az öcsém egy őrült?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és az öcsém másfél évvel fiatalabb nálam. Folyton piszkál, de nem szavakkal. Pl.:Gondol egyet, odajön hozzám és ráüt a fejemre. Persze néha szokott csúfolni is. Amikor már tényleg nem bírom, hogy ütöget meg csipked, elveszem a PSP-jét és az akkuját eldugom. Ilyenkor azzal fenyeget, hogy szól apának, és ő majd megver érte. Egyszer már tényleg megtörtént, úgyhogy félek apától. Belemarkol a nyakamba és üt. Egyszer bezárkóztam előle a szobámba, de azt mondta, hogy betöri az ajtót, ha nem megyek ki. Persze kimentem, mert ha tényleg betöri, úgysem szereli majd vissza pár évig, akkor is szerelőt kell hívni. Így volt ez, mikor leszakadt a lámpám. és persze ennek énlátom a kárát. Anya nem mer semmit csinálni.

Persze, visszatérve az öcsémre, megőrít a folytonos fütyörészésével. vagy ha éppen nem fütyül, akkor dúdol. És ami a legborzalmasabb, ROSSZ HANGJA VAN!!! Mit tegyek családom férfi tagjaival?


2010. jún. 21. 15:12
 1/9 anonim válasza:
Ha a fiúk igy összefognak ellened akkor ti lányok is(anyukáddal) fogjatok össze és ha apukád az öcsédet védi akkor anyukád téged védjen meg. Próbáld megbeszélni a szüleiddel hogy ha valami rosszat csináltok akkor ne kézzel oldják meg és ne üssenek meg hanem beszéljétek meg. Ha nem jön össze akkor próbáld meg nem észre venni az öcséd hülyeségét mert direkt idegesit téged ha nem veszed észre és a képébe röhögsz akkor nagyon dühös lesz és feladja előbb vagy utóbb.
2010. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát...az öcséd nem normális...jól meg kellene nevelni
2010. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Nyugi.
2010. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jaj, velem is ez van =S

az öcsém cseszeget egyfolytában, de én nem verhetem meg őt, mert akkor jön apa, és akkor ordibál, és fenyeget, hogy kinyír, meg ilyenek

aztán meg valamit összetör a szobámba (vagy a ház más részébe)

bocs hogy a kérdésre nem válaszoltam, de ezt muszáj volt

13/L

2010. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

:D

Hát ha lány vagy... nem szép dolog az öcsédtől... mutass neki illemkönyvet...

Ha pedig fiú vagy... akkor hogy neveled az öcsédet? :D Azt már kiskorában el kell kezdeni... Nekem van egy öcsém és egy nővérem... Jó mondjuk már nagyok vagyunk 22/19/16 ... De azért még szoktunk balhézgatni öcsémmel... De mondjuk azon, hogy csikizem és eldurvul :D


Hát én azt tanácsomlom, hogyha van sok szabadidőd akkor menj el valamilyen önvédelmi edzésre... Ha pedig ilyet nem akarsz, akkor elég pár sztorira emlékeztetni... :D Jól beégetni a haverjai elött.. vagy anyukádéknak a szeme elött mondani hogyha lánnyal van... emrt ugye kicsik vagytok akkor még cikiiii :D

"Mivel küzdessz? szóval v ököllel?

Ha jól bánnak vele mindkettő felöklel"

Fanka is megmondta:)

2010. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hát hallod szivem nagyon együtt tudok érezni veled. Én 15 vagyok és van egy 13 éves öcsém. Engem is rendszeresen kikészít. Jelenleg is itt dobol a szobám ajtaján mert kéne neki a gép. Még jó hogy be lehet zárni.

Ilyenkor menekülj el, mint ahogy azt én is teszem. Hidd el nem te vagy az egyetlen aki hasonló kínokat él át. Üdv a klubban:D:D puszi

2010. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt a viselkedést látja öcséd apádtól,akkor ez csak rosszabb lesz!Szegénykém,sokmindent nem tehetsz,max ha olyan középsulit választasz ami messzebb van és kollégista tudsz lenni!
2010. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
áhh azt nem lehet mert 8osztályos vagyok, méghozzá az öcsém is eggyel alattam... szóval még 5 évig egy suliba kell járnunk...
2010. jún. 21. 22:52
 9/9 A kérdező kommentje:
16:59-es:lány vagyok...
2010. jún. 21. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!