Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom nagyon cikin érzem...

Kérdező006 kérdése:

Nemtudom nagyon cikin érzem magam😳mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik délután átjöttem a barátnőmhöz és kint elképesztő meleg volt.Bejöttem a lakásba ahol még melegebb volt,szépen elmentem a szobájába leraktam a táskám és kiüvöltöttem a konyhába hogy" mikor jön haza valaki mert nagyon meleg van és le akarok vetkőzni?"Erre csak látom hogy bohózat a fejével a nővére szobája felé én meg odafordulok már kigombolt gatyával amikor becsukja az ajtaját.Halál ciki volt.Mi csináljak ??? Szerintetek furán néz rám??
2018. aug. 25. 17:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*bólogat a fejével
2018. aug. 25. 17:41
 2/11 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? Szerintem pont leszarja, te se kattogj ilyeneken.
2018. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak röhögött egyet vagy felvonta a szemöldökét, hogy "te jó isten", és aztán el is felejtette.

Ne kattogj ezen.

2018. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
17 vagyok ,de nemtudok nem kattogni és azóta nemis beszéltünk
2018. aug. 25. 18:24
 5/11 HaEv ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Hát nagyon bátor vagy idegen helyen! Lehet, ezen változtatnod kéne!

Nos, nem mindegy, hogy fiú vagy vagy lány... :D

Na jó, most csak húzlak!

Ugyan már! Beszéljétek meg!

Ha fiú vagy és mondjuk a barátnőd lennék, én jót nevetnék és még jobban imádnálak! :D

Nyugi!!!!

2018. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Csak úgy üvöltesz egy nagyot a másik lakásában? Hááát, EZ az, ami igazán ciki!
2018. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok igen és barátnőm egy jót nevetett rajtam és nyugizott h semmi baj de én még mindig cikin érzem magam
2018. aug. 25. 18:38
 8/11 HaEv ***** válasza:
32%

Kedves Ifjú Titán!

Érezd is cikin magad - és legközelebb idegen helyen meggondolod, hogy mit teszel! :)

Na de most aztán elég legyen, szedd össze magad! A múlton nem tudsz változtatni, megesett, azt kész. Lesz még ilyen ciki dolog az életben, sőt biztos volt is, csak nem vetted észre! Örülj, hogy észrevetted és működő lelkiismereted van! Ritka kincs!

Légy férfi és vállald fel, tanulj belőle és lépj tovább. Ez az élet! :)

És szerezzetek be egy ventilátort! :D

Az én szívemet elnyerted!!! ;)

2018. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
És ebben mi a ciki? Csajod nővére le se sz.arja, csak mondom.
2018. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy a csajod nővére sokkos állapotba került (a látottak/hallottak miatt), és amikor magához tér nem is fog emlékezni semmire
2018. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!