Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek hogy...

Szerintetek mit tegyek hogy anyum elengedjen aqua worldbe? (barátokkal)! Már sokszor elengedett de most félek mert elég rossz lett a bizonyitványom és lehet h nem enged el! É s hogy vegyem rá hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Menjel el mielött szolnal...Ezek olyan hülye kérdések MÉGIS HONNAN a francbol ismernénk az anyukádat?Érd el nála valahogy,segitsél neki rágd a fülét reggeltöl estik nyavikolj toporzékolj ki tudja mit szoktak csinálni a 12 éves lányok a te korodban.
2010. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az jó drága mulatság lesz:D Ha van zsebpénzed, mondd neki hogy abból fizeted a dolgokat.
2010. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Mért ne engedne el?

Basszus menj oda: Anyu, léciii engedj el az aqua worldbe! léciiii


:)

2010. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én fizetném az nem lenne gond csak engedjen el!
2010. jún. 21. 12:35
 5/22 A kérdező kommentje:
de nem csak aqua worldbe mennék xD hanem ott is aludnék barátooknál:P
2010. jún. 21. 12:38
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Éppen rá akartam kérdezni, hogy miért nem enged el az anyukád. Akkor nem egy félnapos pancsika lenne ez, hanem akár többnapos távollét is? Ismeri a barátaidat? Lehet, éppen ezért nem enged el.
2010. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Én nem ismerem a szüleidet,de az én anyám nagyon nehéz eset.Mindenbe beleszólt.Szinte könyörögnöm kellett kiskoromba h. hagy tartsak szülinapi partit a barátnőimmel(kb 10-12 lehettem.alig akart elengedni sz osztálytársamhoz is pedig majdnem kertszomszédok voltunk.Szerintem itt nem a strandolással lesz baj, hanem az ottalvással.De ez függ a korodtol is.Igérd meg neki h. napközbensz tanulsz 1-2 órát(pl amiből rossz jegyed volt), és akkor biztos elenged.Győzd meg h. nyáriszünet van, most kell kihasználnod,mert ha majd dolgozol akkor nem lesz időd ilyenekre.Engedje meg h. gyerek legyél és h. hagyja had élvbezd az életet,addig amíg fiatal vagy.(vagy valami ilyesmi)
2010. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Persze ismeri a barátaimat!És szereti öket!Elengeddet már többször ien ottalvosra !
2010. jún. 21. 12:52
 9/22 A kérdező kommentje:
Meg az is a baj hogy van egy ien nevelő apám !Aki csak rosszat akar nekünk!És ráveszi anyut h ne engedjen el:(
2010. jún. 21. 12:59
 10/22 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok
2010. jún. 21. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!