Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek pénzt szerdái...

Honnan szerezzek pénzt szerdáig? Anyám nem tud adni!

Figyelt kérdés
Úgy van, hogy mennék a barátomékkal Horvátországba, és kellene pénz vonatjegyre, meg költőpénznek. Szerintetek jó, ha kérek kölcsön jövő hónapig egy rokonomtól 25 000 forintot? Vagy mit tegyek? Ha nem szerzem meg még ma, nem tudok menni, és elveszítem életem nagy szerelmét...Mit tegyek? Honnan szerezzek 25 000 ft-ot?
2010. jún. 21. 10:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért írt ide hátha valaki megsajnálja a válaszolók közül és kölcsönad neki :D:D
2010. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

"életem szerelme" tavaly nyáron nem ment el Görögországba, mert én nem tudtam menni...helyette zsíros padlót, kályhát, fürdőt, teraszt pucolt a házban ahova költöztem...

Én biztattam, hogy menjen nélkülem, sőt már-már könyörögtem, hiszen neki is járt volna ennyi nyaralás...Nélkülem nem ment el egyszerűen...

Azt hiszem ez az életem szerelme...és nem az akiről te beszélsz...

Ha nélküled akar elmenni nyaralni akkor ott gondolkodhatsz, hogy mi a szitu...ha emiatt elveszíted, talán jobb is...:-S

2010. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
74%
Kimész este egy nagyobb kereszteződésbe lerendezel néhány gyors szopást és már meg is van a pénz :-)
2010. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23%

Te hülyéskedsz?? 25 ezerből vonatjeggyel, költőpénzzel együtt tudod, hol fogsz kijönni ott! marha drága Horváto.! én csak nyár végén megyek szintén a barátommal, de már most erre spórolok! gondolj bele, mennyi mindent kell ott fizetned: kaja, szállás.. stb. vagy ezt majd a pasiddal fizetteted? na az lesz a szép.

kérj kölcsön rokonoktól, barátoktól, de legalább 50 ezret (de még abból se fogsz nagy lábon élni ott).

2010. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

12:26

sztem szállás és egyéb megvan neki

25.000 elég lehet utazásra is.

2010. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A (már férjem) ment szülökkel Görögbe.Akkor még csak a barátom volt 4éves kapcsolattal. Nagyon rossz volt hogy nem mehetek velük. Minden nap irtunk a másiknak egy füzetbe hogy mit gondolunk,mit csinálunk meg hogy telik a nap.Kölcsönadtam neki egy plüssömet amit mindig viszek magammal ha olyan helyre megyek ahol még nem jártam. S igy lélekben ott voltam vele. Kétszer beszéltünk telefonon 2hét alatt nagyon jó volt hallani a hangját. Kikisértem a buszhoz és elé is mentem amikor hazajöttek. (Hu de meglepődtem amikor megláttam a vállán a henna tetoválást.:D Nem tudtam hogy az:D) S nem vesztettük el egymást. 20éves korunk óta együtt vagyunk és már 24/ill Ő 25éves(ma). S azóta is megvan ám a füzet és nagyon jó olvasni néha:)
2010. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Booo96 válasza:

Uram isten !

Ha a világnak csak ennyi kis problémája lenne az csodálatos lenne. Tudod, amíg te azon depizel hogy " kellene pénz vonatjegyre, meg költőpénznek", addig más országokban van rengeteg olyan anyuka aki azért imádkozik minden este zokogva a földre borulva , hogy a gyermekeinek tudjon legalább egy falat élelmiszert adni. Gondolkozz el hogy mennyire szerencsés vagy, hogy csak a költőpénzen és a vonatjegyen kell paráznod.

2013. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ma gazdag vagyok ha késő ha nem ha le jossz kecskemetre el lecummantasz kapsz 100e ftot
2013. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!