Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki mozgasserult (toloszekes)...

Aki mozgasserult (toloszekes) emberrel jon ossze az esetleg csak erdek vagy lehet erzelem is? Ismertek ilyen esetet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 10:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

" Ő kb így mutatkozik be: X vagyok van 6 millióm bankszámlán"


Ha valaki igy mutatkozik be, akkor nem csoda, hogy csak olyanok jelentkeznek, kaiket a pénz érdekel, mert ezzel ö is azt jelzi, hogy a pénzével akar "hóditani" nem a saját személyével. Szerintem elég hülye módszer, különösen, ha nincs is pénze...

2010. aug. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem olyan ismerőseim vannak(pasik), akik nem testi, hanem szellemi fogyatékos nőkkel áltak össze -persze érdekből-mert azokból hülye csicskát lehet csinálni.

Szóval még pénz sem kell hozzá, hogy valakivel érdekből legyenek!

Sőt, velem több pasi is akart járni önös érdekből pl. csicska, szex....de persze átláttam a szitán.


A nők általában szeretik a kedves de segítségre szoruló embereket, miért ne szerethetné? Vannak ilyen terézanya típusú nők.

Gondolom, ha együtt lesznek ez hamar kiderül úgyis!

2010. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem nem annyira a testi hibája zavarna hanem, hogy rá ez lelkileg milyen terhet ró. Mert mindig bennem lenne a félsz, hogy ha egyszer más okok miatt szakítanánk akkor azzal csak még jobban bántanám s csak az járna a fejében, hogy a toloszék miatt hagytam el. Egy ilyen depresszió, magábafordulás s a világba vetett bizalom megrendülése pedig az én hibám lenne. Én ezért óckodnék egy ilyen kapcsolattól.
2010. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!