Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van hogy férfinél így működik?

Van hogy férfinél így működik?

Figyelt kérdés
2 és fél éves a kapcsolat,együtt élünk.Mindig működött a szex,most is csak nehezebben.Tegnap már a harmadik alkalom volt hogy nem állt neki,és ilyen egymás után 2szer még nem volt.Megcsalás kizárva mert olyan napokon volt amikor egész nap itthon volt,szabadságon.Rákérdeztem mi lehet az oka?Talán nem szeret?Nem kíván?Azt mondta nagyon-nagyon szeret,higgyek neki,de miinden szál összefonódik az agyában.Úgy értette hogy mostanában elég sok a gond körülötte.Össze kell szednie 90ezret a jövő hónapra,azt mondja ez frusztrálja.A munka helyén is be kell osztani az időt,itthon is lenne mit csinálni,és azt mondja ideges ezek miatt,ezért nem megy a szex neki.Kérdésem,az hogy egy férfi szavaiból ez elfogadható hogy ezért nem megy neki a szex?Számomra fura.Azt mmondja akkor is ezeken kattog az agya.Félek hogy ez csak kifogás és már nem kíván.
2010. jún. 21. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig a férfi agya így működik. (egyébként a nőé is, csak az esetleg nem olyan feltünő)
2010. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Te kívánod a szexet akkor, ha lecsesz a főnököd, hazafelé kificamítottad a bokád, és még a pénztárcád is ellopták a villamoson?
2010. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadható. Ha hiszed, ha nem: mi is emberek vagyunk.
2010. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem is úgy értem az elfogadhatót hogy lehurrogjatok...csak gondoltam ha egy férfi nem akarja a szexet,ott nagy a baj,ami nála ilyen mértékű még nem volt
2010. jún. 21. 08:48
 5/9 anonim válasza:
100%
igen, a ffi agya így működik. a munkahelyi gondok nagyon gyakran vetülnek a szexuális életre, mivel mindkettő a teljesítménnyel függ össze számukra. sztem ne fokozd a problémát azzal, hogy gyanusítgatod, h már nem szeret, stb...türelem. ha nem oldódik meg, akkor meg doki v pszihológus.
2010. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

pedig van ilyen...


én valahogy ráérzek arra hogy mikor ne is probálkozzak,mert bár fizikailag fel fog állni neki,de ott ette meg a fene az egészet ha nincs hozzá kedve és csak a kedvemért...


ne a szex legyen az elsődleges

2010. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
előző vagyok, pszichológus, nem pszihológus :)
2010. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de ha azt gondolod, csakis az lehet az ok, ha a férfi nem akar vagy tud szeretkezni, hogy nem kíván vagy megcsal, akkor nem ismered a férfiakat. Ugyanúgy, mint a nőknél, befolyásolja a szexuális életet minden probléma, amin agyal, rágódik, csak náluk ez látványosabb.....
2010. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nahát nevessetek, de én nem bánnám, ha a férjem néha így "működne":-)))

Én nő létemre vagyok ilyen. Ha sokminden nyomaszt, akkor nem bírom magam elengedni. A párom meg... nekem pl. már idegesítő, hogy bármi gond van, neki az esti szex a lényeg.

2010. jún. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!