Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak már? Hogyan...

Mit csináljak már? Hogyan mondjam el neki, hogy ne pergesse már szerte szét a haját a lakásban? Levágatni nem akarja, mert neki mindég hosszú volt.

Figyelt kérdés
Az anyósom 56 éves és derékig érő haja van,ami borzalmasan hullik. Én amúgy sem értem hogy minek egy ilyen korú nőnek hosszú haj,szerintem ez fiatalom szép. Minden tele van vele. Amikor fésülködik az egy katasztrófa mert a fürdőben a padló tele van vele. A wc a mosdó minden tiszta haj. A bútorok a szőnyeg minden. Már nagyon elegem van hogy mindenfelé az ő haját szedegetem,mert ő nem is látja. Van egy 3hónapos babám és nem egyszer hajat találtam a kezében.
2010. jún. 21. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is hosszú a hajam és van kettő pici babám. Most hullik szülés után de nem vágatom le. A menyem kedvéért pláne nem vágatnám le. Arra meg lehet szépen kérni hogy ha fésülködik szedje maga után össze. Ha nem megy, akkor költözzetek külön. Ha az ő házában laksz akkor neked kell igazodnod hozzá.
2010. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy negyon hullik a haja, csak a friss és radikális vágás menti meg a kopaszodástól.
2010. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nAgyon
2010. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első:

Ha el akar költözni, vagy elköltözik az gyerekkel, akkor ő lesz a sz.ros r.banc, aki elzárja előle az unokát.

2010. jún. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves első,most nagyon ráfaragtál mert ő lakik nálunk!!! Abban a lakásban amire az én szüleimtől kaptunk támogatást! De nem ez a lényeg!!! Amúgy jól kijövök vele és nem akarom megsérteni,de sehogyan nem tudom megértetni vele hogy csináljon vele valamit. Már 1000-szer próbáltam!
2010. jún. 21. 08:54
 6/9 anonim ***** válasza:

egyik éjszaka alvás közben borotváld le a fejét!! :D

akkor megszűnik a probléma. És jön újabb :)

2010. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem fogtam mellé.Pontosan ahogy írtam. Mindenki ahhoz igazodik akinél lakik. Ez oda vissza érvényes. Meg lehet ezt mondani, nem is értem miért ide írogatsz be.
2010. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megmondod neki szepen hogy "Levagatod bzmeg vagy kibszlak a pcsaba!"
2010. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha hosszú a haja, akkor kösse össze, a fürdőt pedig takarítsa maga után.Jó gumipartvisokat lelet kapni, egy szál hajat sem hagy a takarítás után.
2010. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!