Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apu megint iszik. Mit tegyek?

Apu megint iszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apám 4 évvel ezelőttig alkoholista volt. Elment elvonóra, folyamatosan gyógyszert szed. Most vettem észre, hogy a hátsó fészerben van vagy 15 üres sörösdoboz. Előbb volt boltban, kinyitottam a fagyasztót, 3 sör van benne, fél óránként megy ki egyet meginni. Nem tudom, most mi történt, eddig minden oké volt, és akkor sem ivott, mikor alkalma volt rà vagy valami olyan történt (pl anyám nagyon felhúzta). Kérdeztem tőle, ez mégis mi, azt mondta, "mi lenne?", aztán kiment inni. Azóta sírok a szobámban, nem akarom megint végigjárni azt az utat, ami tönkretette a gyerekkoromat.
2018. aug. 4. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

újra kezdődik minden.

most jön majd az, h "az a 2 doboz sör nem sok!". aztán 4-6-8-28 doboz lesz...

sajnos nem egyedi eset. sajnállak.

2018. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
53%
Ba?zd pofán
2018. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menekülj. Ez már csak rosszabb lesz...
2018. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!