Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

20/F


Családi házban lakunk. Én, testvérem, anyu, apu. Két családi ház fel van építve. Mink lakunk előbbre és a hátunk mögött van egy újabb ház kisebb, ahol a nagyszüleim laknak. 20 éve házasok a szüleim, és nem voltak még közös kiránduláson, mert nem lehetett menni, nagyszülők végett. A nagyszüleim járnak kirándulásra, a szüleim még nem tudnak elmenni, mert mindig valami közbe jön. Bele avatkoznak az én magánéletembe, mindennel be kell számolnom hol voltam, és hogy kivel. Amikor kavartam cigány lánnyal, akkor megakadályozták, és szakítottunk sajnos. Az én unokatestvéremnek van cigány fiúja, és ez rendben van, avval nem törődnek, mindig csak velem, hogy ki mit fog gondolni. Jolvan ez a cigány lány szitu régi de akkor is, mindig velem vannak elfoglalva és nem saját magukkal vagy a másikkal.



Apukám Kőműves, forró napon dolgozik nap mint nap, 12 órát. Máma mentünk volna Párkányba fürdeni, tegnap említette az anyum, úgy megörültem, és Máma nem megyünk. Azért, mert mentünk volna az unokatestvéremmel és ő férjével, csakhogy a férje éjjeles után van, akkor máskor. De azért mehettünk volna mi egy család. Akkor a mamám közbe szól, ezt kell megcsinalni, azt még azt, hogy itt van hátul medence, hogy miért kell menni fürdőhelyre. Aztán az anyum azt mondja, hogy hisz az apum dolgozik a forró hőségben, megérdemelné egy kis relaxot. Most mit mondotok erre?



Anyukám múltkor kérdezte tőlem, ha lesz barátnőm, hol szeretnék lakni. Mondom a lány döntése lesz ez. Minthogy itt jó itthon, csak az nem tetszik, hogy állandóan bele kötnek az emberbe, a magánéletébe. Van két szép házunk, de én inkább albérletbe mennék a lánnyal, már csak abból a szempontból, hogy ne törődjön folyton valaki velünk. Anyukámék is ezt már bányják, hogy nem mentünk külön lakni.



Most mondjatok erre valamit.


2018. aug. 4. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez párkányos fürdős dolgot nem nagyon értem, először mentetek volna, közben nem mentetek aztán végül mégis mentetek?
2018. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. úgy volt, hogy megyünk az unokatestvéremmel és a férjével, csakhogy a férje éjjeli után van és 13:00 kor nem éri elmenni. Aztán a mamám azt mondja, hogy miért kell menni Párkányba ha lehet otthon is fürdeni. Aztán az anyum azt mondja, hogy az apum naponta forró napon dolgozik, hogy megérdemelné egy relaxot ő is kikapcsolódni és nem csak dolgozni. És VÉGÜL NEM MEGYÜNK SEHOVA
2018. aug. 4. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ezért nem kell eröltetni a több generácios családok együtt élését..
2018. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

felnőtt emberek vagytok, miért kéne a nagyszülőkre hallgatni?

ti hibátok, ha hagytátok a fejetekre nőni őket.

ha elmenetetek volna, akkor mit csinál a mamád? kiabál egész éjjel vagy mi? XDXDXD vagy utánatok szökik és hazacibál bennetek? ne már egy 20 éves fiúnak a nagymamája parancsoljon XDXD

2018. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:

"Aztán a mamám azt mondja, hogy miért kell menni Párkányba ha lehet otthon is fürdeni."


Mert mi így döntöttünk. Na, viszlát, este jövünk, lehet, hogy későn, ne várjatok meg a lefekvéssel.

2018. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!