Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőnek és a férfinak is...

Ha a nőnek és a férfinak is van már gyereke amikor összejönnek, törvényszerű hogy a legtöbb vita a gyerekek miatt alakuljon ki?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék ilyenkor hogyan alakul a közös élet.

A párommal is együtt él a kislánya és ha ugy alakul remélem könnyen össze tudunk majd rázódni.

Elég kicsik még a gyerkőcök 3 és 5 évesek.

Irnátok tapasztalatokat?

32/N


2010. jún. 19. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor anya összejött a volt pasijával, én 13 voltam, a pasi fia is annyi, csak pár hónappal fiatalabb nálam. Nagyon jól elvoltam a sráccal, én akkor már érettebb voltam, "nagylányosabb", a srác meg még elég kisfiús, de olyan kis aranyos volt, mindig elhülyültünk, meg tök jókat lehetett vele beszélgetni. Azóta sajnos szakítottak, de én a sráccal még mindig jóban vagyok, tesóként kezelem:) Ez elég változó lehet, szerintem egy lány, meg egy fiú könnyebben össze tud csiszolódni, mint 2 azonos nemű.

17/L

2010. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt fontos az is,hogy a gyerekeket nem szabad hirtelen belerakni ebbe a helyzetbe. Előtte kell velük beszélgetni, meglátogatni egymást, fokozatosan összebarátkozni, elmenni együtt kirándulni meg ilyesmi. És akkor szerintem nem lesz gond. Ja és a gyerekeknek nem szabad azt érezniük,hogy ezzel valamit elvesznek tőlük (anya/apa figyelmét).
2010. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni...

Én épp most készülök bedobni a törülközőt. A közös gyerekek az istencsászárok, az enyémek meg a mostohák.

2010. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtobb vitat az okozza, hogy a parok nem tisztazzak a nevelesi alapelveket. Ketten uljetek le es beszeljetek at, hogy mi az amit megengedtek es mi az amit nem. Minden szabaly ervenyes kell legyen mindket gyerkocre. Anyakent es apakent kell viselkednetek, mintha mindig is egy csalad lettetek volna. Ebbe nem fer bele az en gyerekem te gyereked tema. Ha sikerul az alapokat tisztaznotok, akkor johet az osszeszoktatas. Eleg kicsik meg a gyerekek, szoval nem lesz nehez beferkozni a szivukbe.

Sok sikert, drukkolok nektek!

2010. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nahát nekem van egy kis tapasztalatom. Párom hozott a kapcsolatba egy 5 éves fiút egy 3és 1.5 éves lányt. Nekem voltak 2évesek az ikreim. Szóval öt pici gyerek egy fedél alatt. Mivel én voltam velük többet apa dolgozott igy első perctől ugy kezeltük öket mint a testvéreket. Nekik mi vagyunk az édes szüleik és nagyon jól müködik már 6 éve azóta van közös hármas ikrek 8 hónaposak. Hál istennek anyagilag is jól vagyunk szóval hozzáállás kérdése.
2010. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ajjajj...

hát a mi storink se egyszerű.

egyidősek vagyunk a mostohatesómmal. egy osztályba jártunk. amikor 14 évesek voltunk, összejöttek az őseink.

az én anyum, meg az ő apja. mindketten lányok vagyunk egyébként.


na, volt olyan időszak (nem részletezem, h miért), de a szüleink már majdnem miattunk mentek szét.

szóval volt ott kakakavarás rendesen.


mondok példát: tesóm szemétkedett velem, elmondtam anyámnak, ő elmondta a tesóm apjának, a tesóm apja jól lebaxta, és a végén én voltam a kötsög.

valamint fordítva is működött ugyanez.


persze, valahogy meg kell oldani a dolgot, de erősnek kell hozzá lenni, és nem szabad minden kis xarságon felkapni a vizet, mert akkor nem lesz hosszú a kapcsolat.

ja, és a türelem!

2010. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!