Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor? Hogy...

Mit csináljak ilyenkor? Hogy lehet így tanulni, pihenni?

Figyelt kérdés
Ha a kistesómra vigyázok, egész nap igényli, hogy foglalkozzak vele, meg nyilván nem is rakhatom be egész napra a tv elé. Megállás nélkül beszél. Ha nem én vigyázok rá, akkor is zajos, visít, kiabál, nagyobbik kistesóm is kiabál, hangosan videochatel. A szülök is ingerültek, zajosak. A füldugótól hosszútávon fáj a fejem. Fülhallgató ugyanez. A hangos zenétől a szomszéd néni lesz mérges. Eljárok a szonszéd utcába egy padra, az legtöbbször csendes, de esőben és télen ez sem jó. Sokszor már ott is gyerekzsivaly van. Mostanában az unokatesók is sokat beállítanak hozzánk hívatlanul.
2018. júl. 24. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Könyvtár.
2018. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt nincs.
2018. júl. 24. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

Máshol meg van. :) Ha fontos, hogy tanulhass, akkor megoldod, hogy el tudj járni oda.

Esetleg művelődési házban is el tudok képzelni valami olyan helyet, ahova beülhetsz néhány órára különösebb költség nélkül. Valami csak van.

Mennyi idő otthonról eljutni a legközelebbi könyvtárba?

2018. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
47%
Mintha a saját családomról olvasnák. Nekem a szüliem úgy BESZÉLNEK! Hogy kiabálnak. A nővérem maxon hallgatja a zenét a báttyám pedig kiabál. Meg apám barátainak sok gyereke van mi vigyázunk rájuk. Én a bunkó stílusommal úszom meg ezeket meg és nagy szájú légy! Kiabálj velük hogy! Én mindig elérem a házban amit akarok úgyhogy sok sikert! Ne légy minta gyerek legyen nagy szád!
2018. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon aktuális kérdés a szünet kellős közepén...
2018. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon hasznos hozzászólás... :)
2018. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Akkor elmennék egy közeli városba (feltételezem, nem mindennapos a dolog, de ha az, akkor meg lehet oldani távolsági bérlettel), ahol vannak csendes kávézók, urambocsá egy könyvtár, bármi, ahol - ha másért nem, hát egy pohár pénzért megvásárolt italért, ezzel megváltva az ott tartózkodásomra való jogosultságot - lehet tanulni. A gyerekre meg - a helyzetre való tekintettel, te írod, én csak idézem: " egész nap igényli" oldja meg anyukátok (ha már megszülni volt esze! - bocs - )a pesztrációt a fennmaradó időben, az ő gyereke, nem a tied. Vannak fizetős, pénzért szolgáltatást kínáló bébiszitterek, pluszpénzért meg is főznek, ki is vasalnak, mosnak, amit kell. Ha valaki a nálatok érvényes feltételek mellett vállalja, akkor csinálja. Ha nem, akkor meg anyud oldja meg.
2018. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.

Egyelőre dolgozok, mellette tanulok. Nem érint a szünidő sajnos. Munka után este már nem nagyon tudok hova utazgatni :( Mégis csak kényelmesebb lenne a saját szobámban. Este kilenc körül már csendesebbek, akkorra meg én leszek fáradt.

2018. júl. 24. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Azért tekintettel lehetne Rád anyukád ès megnevelhetné a kisebbeket. Tényleg a megoldás ha érezteted az erőfölényeket. Esetleg padlás/ pince nincs ahol sarkot ki tudsz alakítani Magadnak?
2018. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

"Munka után este már nem nagyon tudok hova utazgatni "


Eleve ne menj haza munka után, hanem útban hazafelé kanyarodj a könyvtár felé, és csak akkor menj haza, amikor már tényleg vége a napnak: aludni.

2018. júl. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!