Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyereknevelő...

Hogyan lehet gyereknevelő otthonba menni?

Figyelt kérdés
El szeretnék költözni anyámtól, magán ügy hogy miért.
2018. júl. 24. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Bemész a legközelebbi gyámügyre.
2018. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem így működik. Környezettanulmányt végeznek, és ha veszélyeztetve vagy, akkor kiemelnek. Az sajnos nem veszélyeztetés, hogy 16 évesen nem bulikázhatsz, nem alhatsz a pasidnál, és el kell mosogatnod, meg ki kell vinned a szemetet.
2018. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Én budapesti vagyok és amikor menekülni kellett egy budapesti kolesz fogadott. A hatóságok soha, semmi érdemlegeset nem csinálnak. SOHA!!! Próbálj kollégiumi elhelyezést kérni, ha van rá mód szólj egy tanárnak, akire tudsz számítani. A kollégium és a suli kiutat jelenthet. Nekem segített, pedig elég rossz tanuló voltam. Ha gondolod írj rám privátban.
2018. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2. komment. Nem akartam elmagyarázni de elmondom, anyám nem szeret csak azér lakok vele mert apám, hajléktalan, mamám és anyám állandóan velem csináltat meg mindent elegem van abból hogy mindent helyettük kell megcsinálnom, nincsennek barátaim mert mindig meg van szabva mennyi ideig lehetek kint, A nővérem segge ki van nyalva neki semmit nem kell csinálni, mert én fiú vagyok nekem meg kellett csinálnom mindent, apám leszar, én hordom öcsémet óvodába én foglalkozok vele.Nemtudok barátkonzi mert mindig időhöz vagyok szabva. Mindig veszekedik velem

meg ver, mert valamit nem csinálok normálisan meg aznap , háziasszonynak érzem magam. Nővérem hál istennek nem lakik velünk. Átjön az egyetlen barátom,akiben már nemtudok bízni, az is gond ha átjön.

2018. júl. 24. 19:10
 5/11 anonim ***** válasza:
A túlkoros kan romák csicskája lennél inkább az intézetben? Mert ha nem, akkor nem javasolnam.
2018. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Szóval beletrafáltam. Ezért nem helyeznek intézetbe.
2018. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy a nevelőotthon kemény világ, hamar kikezdenek, kb friss húsként a régiek megesznek reggelire és visszasírod anyád ugráltatását.
2018. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha így viselkedik anyád, akkor jól meg kell verni. én biztos nem hagynám hogy ezt csinálja velem :D
2018. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

A lelki terror, az elhanyagolas a nulla gyerekkor az nem bantalmazas mi?!

Ugy birom amikor itt irjak hogy otthon kibirhatatlan a szuleikkel az elet de ha nem verik agyon akkor a sok hozzaerto kommentelo szerint az csak nyavajogas a gyerek reszerol?!

Mas ha be kell segiteni es mas ha a szulok helyett kell mindent megcsinalni, es a gyereket rabszolganak tekintik, magyaran ami a szulo dolga lenne azt is a gyerekkel inteztetik vagyis tul koran tul sok felelosseget es feladatot, terhet ronak ra, ezzel is ellopva a gyerekkort.. De az teljesen rendben van nem? Es tok egeszseges lelki fejlodes szempontjabol!


Egyebkent hany eves vagy?

2018. júl. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
15
2018. júl. 27. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!