Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek a legrosszabb helyzetbe...

Melyek a legrosszabb helyzetben lévő falvak, városok, amelyek az árvíztől szenvednek?

Figyelt kérdés

Szeretnék segíteni!

Én egy Pest megyei városban élek, és minket nem érintett az árvíz. Szívesen szerveznék egy olyan rendezvényt, amelyen híres/kevésbé híres zenészek/táncegyüttesek/énekesek lépnének fel, vagy tehetségesebb fiatalok mutatnák be a tehetségüket. Ezzel szeretnék tetemesebb összeget gyűjteni, és egy falut támogatni.

A kérdéseim: mire van leginkább szükség? Víz, élelem, vagy inkább építőanyagok, ruházat, bútorok?

Komolyan gondolom a dolgot, úgyhogy komolyan is segítsetek! (Ja, és nem szeretnék ilyen hozzászólásokat olvasni, hogy "mennyé rakni a homokzsákot", mert egy 45 kilós, vizsgaidőszak kellős közepén álló egyetemista lány vagyok). Mindenkinek köszönöm az érdemi hozzászólását!


2010. jún. 18. 19:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk őszintén szólva, szerintem egy kiló cukor meg egy csomag száraztészta mint olyan, nem nagy segítség. Egyébként kissé homályos számomra a válaszod, annyit leszögeznék, hogy önkormányzati hozzájárulással szeretnék intézkedni, illetve megnéztem azt a linket, amit az egyik hozzászóló linkelt. Őszintén szólva ott nem azt olvasom, hogy nincs szükség segítségre. De ha ennyire nem szeretnéd, ne aggódj, neked nem fogok segíteni :) Egyébként is hosszú szervezkedés eredménye lesz a dolog.
2010. jún. 18. 21:15
 12/13 anonim ***** válasza:
40%

Szia, nalunk a suliban szervezett gyujtest a voroskereszt, nalunk elsosorban takarokat, tartos elelmiszereket (liszt, cukor, só, teszta, konzervek, barmi, ami eszedbe jut) es tisztitoszereket kertek, illetve penzadomanyokat gyujtottunk. A mi iskolank 800kg mindenfele tisztitoszert es etelt, illetve 50ezer forintot gyujtott. Ez nem nagy durranas igy onmagaban, de ha minden iskola gyujtene ennyit, az hatalmas segitseg lenne!

Sajnos az emberek nem ertik meg, hogy sok kicsi TENYLEG sokra megy! Ha Budapest teljes nepessege OT forinttal hozzajarulna ehhez, akkor durvan 8,5millio forintot tudnank osszegyujteni az arvizkarosultaknak. Es ehhez csak ot forintot kene adniuk!! Hihetetlen, hogy ezt nem ertik meg az emberek..

Szerintem nagyon szep cel az, amiert harcolsz, nem tudom, hol lesz ez a rendezveny, de ha budapesten akkor mindenkeppen elmegyek!

2010. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg Budapesttől nem messze sikerül majd megszervezni!
2010. jún. 19. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!