Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek a legrosszabb helyzetbe...

Melyek a legrosszabb helyzetben lévő falvak, városok, amelyek az árvíztől szenvednek?

Figyelt kérdés

Szeretnék segíteni!

Én egy Pest megyei városban élek, és minket nem érintett az árvíz. Szívesen szerveznék egy olyan rendezvényt, amelyen híres/kevésbé híres zenészek/táncegyüttesek/énekesek lépnének fel, vagy tehetségesebb fiatalok mutatnák be a tehetségüket. Ezzel szeretnék tetemesebb összeget gyűjteni, és egy falut támogatni.

A kérdéseim: mire van leginkább szükség? Víz, élelem, vagy inkább építőanyagok, ruházat, bútorok?

Komolyan gondolom a dolgot, úgyhogy komolyan is segítsetek! (Ja, és nem szeretnék ilyen hozzászólásokat olvasni, hogy "mennyé rakni a homokzsákot", mert egy 45 kilós, vizsgaidőszak kellős közepén álló egyetemista lány vagyok). Mindenkinek köszönöm az érdemi hozzászólását!


2010. jún. 18. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Én Abaújvárt tudom, ahol nagy károkat csinált az időjárás. Én zalai vagyok, minket sem érintett a víz. Honlap: abaujvar.gportal.hu
2010. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Itt Borsodban mint az már köztudott , nagy és hosszantartó árviz volt Edelény, Felsőzsolca térségében. Nagyon sokáig a viz volt az ur. A segitség minden formájáért csak a köszönet jár.
2010. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Felsőzsolca és edelény és még arnót és onga meg szigetté vált :D
2010. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Felsőzsolca, kb 100 ház dőlt össze, vált lakhatatlanná. Azt hiszem ezzel egyértelműen elmondtam, hogy mekkorák ott a károk. :)
2010. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, Borsodról én is hallottam, de azt sose mondják, hogy melyek a legrosszabb helyzetben lévő falvak...

2010. jún. 18. 19:50
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon jó ötleted van!

Én a helyedben úgy csinálnám,hogy ami összegyűlik azt felajánlani a Borsod-megyei faluknak,városoknak.Akik ott élnek jobban el tudják dönteni,hogy mely falvak,városok vannak a legrosszabb helyzetben!

2010. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
felsőzsolcán ne tudd meg mi van :/ vmelyik nap ott mentünk el kocsival de vmi borzasztó! egy csomó ház összedölve . a falakon még mindid látszik a víz nyoma, a lakásokból kirakva a bútorok meg minden ,,, olyan rossz volt láni..
2010. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Aki egyébként ténylegesen tud ötleteket adni, vagy akár segíteni is, vagy tudja, hogy hol lehetne egy ilyen jellegű rendezvényt megszervezni (tehát ahol igény is van rá), az nyugodtan beleírhatja a hozzászólásában. Nagyon hiányolom az emberekből a segíteni akarást (és egyáltalán: a magyarokból az összetartást), ezért gondoltam ezt ki. Pár száz forintja mindenkinek van segíteni.
2010. jún. 18. 20:17
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja, és aki ténylegesen fel szeretné venni velem a kapcsolatot, az is írjon!
2010. jún. 18. 20:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jol esett a válsz.De hidd el nekem,,hogy rengeteg adomány gyült össze,föleg ruha és kézen fogható dolog.. Én is is KAPTAM CSOMAGOT.Pedig nemis kértem. Szárartészta , meg egy kg cukror volt benne, aminek haznát tudtuk venni.ÉN SZÉPEN KÉRLEK,HOGY NE SEGITCS. Végülis az nem kerül sose hozzánk. A szocpolházak, a cigánysor ,a homokzsákok elszállitása miután veszélyes hulladéknak számit,napi több millio ft-ba kerül.A rendbehozatalrol még nem is beszéltünk.Akiknek nagy a szükség az ugyse kapja meg Mert van számitógépe internet televizió és most pont neked ir:IGAZ, HOGY DOLGOZIK,MINT A HÜLYE HAVI 80 EZER FT-ÉFT.

A fehérek nem mernek kérni ,büszke nép a magyar. A cigányok meg arra b nak rá ,hogy pénzt nemn kapnak a kis kezükbe.Azért ha,ugy érzed.hogy segiteni tudsz azt csak az őnkormányzat fele tegyed.,Vagy egyháznak.legyen az az katoligus református vagy zsidó A"cigány ugy is megkapja pofájuk mint a bécsi kapu különben kösz ,hogy gondoltál ránk szörnyü volt.

2010. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!