Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A rokonságodban ki a legtehető...

A rokonságodban ki a legtehetősebb (leggazdagabb) és milyen kapcsolatban vagy vele?

Figyelt kérdés

A rokonságod melyik tagja,illetve ki ő neked?(így értem)

Na és milyen a viszonyotok?Jobban tartod a kapcsolatot vele,mint mondjuk egy "szegényebb" rokonnal?


2010. jún. 18. 16:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Az Apám.Mindent megkapunk Tőle,és mindenkin segít akin csak tud.Bár sokszor van külföldön a munkája miatt,ezért hiányzik is nagyon!
2010. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a legtehetősebb, és akinek tudok segítek a családban. Persze akikkel nem jó a kapcsolat, azoknak nem.
2010. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
a tesóm. ő a saját házában él, én anyummal, de próbál minden nap meglátogatni. talán vele van a legjobb kapcsolatom az egész családban.
2010. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
apa...és mivel az apám elég közeli kapcsolatban vagyunk:D
2010. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így érdekes kérdés. Családommal nem tartom a kapcsolatot, csak a legközelebbiekkel. Leggazdagabb egy barátom, aki matematikus docens némnetországban. Tesóm jelenleg phd hallgató az egyesült államokban kb 1-2000 usd-t keres havonta, de ha végez akkor elkaphat ő is egy nagyon jó állást sokkal jobb fizetéssel, ebből ott pont megtud kényelmesen élni, de ha nem szerez semmi állást akkor meg nagyon nem. Szellemi tőkét tekintve ő a leggazdagabb, és ha sikerül neki, akkor nagyon jó fizetésű helye el tud majd helyezkedni.
2010. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Én magam. Akinek tudok segítek, de van egy-két távolabbi rokon, aki mintha nagyobb érdeklődést mutatna, mióta van pénzem...
2010. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
a matematikus tesója vagyok, leggazdagabb az életemben a volt barátom volt, milliárd feletti vagyonuk volt, akkor tudtam meg milyen gazdagok miután összejöttünk. tökre nem illettünk össze. tudtam milyennek szeretne, de nem akartam és nem is tudtam volna magam megjátszani a pénzért.
2010. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

a tesóm, aki 1 évvel idősebb nálam.

de ő sem valami gazdag, csak a családunk csóringer.

ettől még nem tartom vele jobban a kapcsolatot, mint a többiekkel.

szeretem és tisztelem a testvéremet,sosem tudnék vele számító lenni, sőt, adnék neki, ha kérne, mégha magamtól vonnám is meg.

2010. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

apukám,rengeteg pénzev van, sajnoz ez miatt a rokonság mindig megpróbálja kihasználni+lehúzni.

elég jó a kapcsolatunk,csak a h..lye nője miatt van néha súrlódás köztünk(anyum 9éve halott) de ettől eltekintve jóban vagyunk.

2010. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem közeli rokon, de nem ápolunk rossz viszonyt, nem az,hogy beszélünk minden nap, de ha itthon van ünnepekkor a szüleinél olykor-olykor beszélgetünk és mindig kedves, a nagynénje pedig a telek szomszédunk és sokszor segítünk neki:)


Nem az,hogy nagyon gazdag de van presztízsértéke, a férje Namíbiai tiszteletbeli konzul,nekik meg magazinjuk volt és a sógora az omega gitárosa(vagy dobosa?fene sem tudja XD)...


Amúgy a szegényebb rokonokat jobban szeretem:)Nemtudom miért, de nem mert mondjuk ők nem olyan beképzeltek vagy ilyesmi,mert akiről beszéltem is egy tündéri nő:),de mondjuk a nénikéjét jobban preferálom:D

2010. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!