Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted kinek van igaza?

Szerinted kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Volt pár éve egy film a tv-ben ami arról szólt h születéskor a kórházban elcseréltek 2 kislányt. 10 évvel később az egyik leukémiában meghalt,és akkor derült ki h az nem is az ő gyerekük volt. Keresgélés és perek következtek, Megtalálták a kislányt,aki vérszerint valóban az övék volt,de mér 10 éve más nevelte,és ő ugy tudta h ők az igazi szülei. El akarták perelni a kislányt. A filmet 2 féle véggel láttam,az egyikben megnyerték a pert és odaköltöztették hozzájuk a kislányt, a másikban megnyerték az igazi szülők a pert de maradhatott annál aki eddig nevelte.


Nekem a másik vég,sokkal szimpatikusabb volt. Undorító h évekig neveltek egy gyereket és szerették,majd miután sajnos meghal és kiderül h nem is az övék volt.Perelni kezdenek az igazi gyerekükért,akit jóformán nem is ismernek.


2010. jún. 18. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a jobb,hogy ha maradhat,mert ha évekig nem jöttek rá,akkor ne már akkor keljen nekik amikor nekik meghal.
2010. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem is a másik vég a jobb mert a gyerek a nem saját szüleit tekinti az igazinak.
2010. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a második vég. ahol maradhat a nemigazi szüleinél.


egyébként nem emlékszel véletlenül a címére? kíváncsi lennék erre a filmre.

2010. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Két címmel van,és én 2 különbözű véggel láttam.

2010. jún. 18. 16:27
 5/8 A kérdező kommentje:
egyébként ez tényleg IGAZ történet
2010. jún. 18. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A biológia nem ilyen fontos.
2010. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyhatnák a gyereket dönteni.
2010. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Honnan tudnám letölteni?? Kerlek srgitsetek!! Nagyon szepen megköszönöm.
2010. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!