Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kimutatni az...

Hogyan tudnám kimutatni az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nehezemre esik kimondani azt, hogy szeretlek, vagy csak úgy megölelni egy személyt

különösen a családomból.


2008. nov. 1. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Miért?? Dühös vagy rájuk, és emiatt nem kivánod a közelségüket?? tedd ezt rendben magadban, ha erről van szó. Vezess naplót, gyakorold hogyan kell rendszerezni az érzelmeidet, mondatbafoglalni! Később menni fog szóban is.
2008. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Itt szerintem az a probléma, hogy te sem kaptál kellö szeretetet!

Én ugyanigy voltam, nekem távol állt az hogy megpusziljam szüleimet mikor jöttek hozzám,/ miután elkerültem otthonrol / vagy ha találkoztunk, és mikor megismertem párom családtagjait, nekem is fura volt, hogy mindenkivel puszilkozni kell, de megszoktam, és már az fáj ha jönnek anyuék akkor ök csak köszönnek, én is nekik:( Ha nem akarod ne csináld, de majd rájössz késöbb kár volt , de ez szerintem a szeretet hiánya.

2008. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen egyetértek a 2-ik válaszadóval.

Én is így nőttem fel,így voltam a szüleimmel ezt hoztam otthonról,és így 35 évesen is ilyen a viszonyom most már csak anyummal,mert apu tavaly meghalt.Ha tudsz változtass ezen,mert nagyon rossz érzés,főleg ez a tudat,hogy most már ha akarnánk sem mutathatjuk ki az érzéseinket egymás felé.Pedig tudom,hogy szeretett,és szeret anyu is,de nálunk a családban ez soha nem volt kimondva,vagy kinyilvánítva.Amióta az eszemet tudom,a szüleimmel soha nem volt testi kontaktusom,pedig nagyon hiányzott,talán még most is.Nekem 3 gyerekem van,bújós hízelgős mindegyik.Nem tudnak mellettem elmenni,hogy meg ne öleljenek,meg ne pusziljuk egymást.A férjemmel i így vagyunk.Nálunk ez eleinte tudatos volt,most már természetes.

Próbálj ezen változtatni,sokkal jobb lesz neked is.Gondolom zavar ez téged,különben ne tetted volna fel ezt a kérdést.


Minden jót,sok sikert a változtatáshoz.

2008. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!