Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennének ebben a...

Ti mit tennének ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kaptam tegnap egy email-t, amit a férjem írt az ex nőjének. A lényege, hogy a férjem szeretne, ha végre találkoznának. Nagyot csalódtam benne...
2018. júl. 15. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Biztos, hogy a férjed írta azt az emailt? A mai világban nem ügy feltörni valaki más fiókját, ha van ismeretsége, és elég aljas..

A másik pedig, lehet vannak olyan ügyek, amik megbeszélésre várnak, és nem kötötte az orrodra, pont azért mert ismer, és tudja, hogy hogy reagálnál rá.

Szóval szerintem ennyiből ostobaság többet levonni.

2018. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Kommunikáció..

Vaagy folytasd a lesit hátha ír még neki és esetleg kövesd,akkor látnád tutira volt e okod csalódnod vagy nem.

2018. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Válaszolj rá. Kérdezd meg tőle, csináltok-e négyes bulit, meghívod te is az exedet.
2018. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

A mai világban pont ugyanolyan nehéz feltörni egy e-mail fiókot, mint 20 éve, ez rossz duma volt az elsőtől.


Beszélj a pasiddal, hogy mi ez az egész.

2018. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

10 kollégám google accountjához tudom a jelszót úgy hogy ők nem tudják ezt. Nem feltörtem. Sokkal könnyebben is meg lehet szerezni jelszavakat.

Kocsmában is otthagyja valaki a gépét lockolatlanul, 4 másodperc alatt megvan a lementett jelszava. Nem kunszt.

Úgyhogy igenis erősen megkérdőjelezhető, hogy ki írta az email-t.


És bizony igazad van. Az email mai napig nem hiteles formátum, mert bárki tud email fejlécet hamisítani, tekintve, hogy egy 4 napja php-t tanuló felhasználó is tudja szerkeszteni azt.


Ezért fontos, hogy ezt megbeszéljétek és ne elképzelj dolgokat, hanem a valósággal foglalkozzál.

2018. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Feltörni nem lehet, te máshogy jutottál hozzá a jelszavakhoz, maradjunk ennyiben. Az emberek szörnyen felelőtlenek, belépve maradnak, ottmarad a telefon az asztalon képernyőzár nélkül, stb. De ez nem feltörés, ez csak jelszólopás.
2018. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
81%
Nem bantásból, de én a helyedben a férjemmel beszélnem meg első sorban ezt a dolgot.Illetve ahogy előttem is írták nem biztos,hogy a férjed küldte.
2018. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!