Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 15 éves lányt el lehet...

Egy 15 éves lányt el lehet engedi a barátnőjvel a fövárosba?

Figyelt kérdés

Budapest mellett lakunk, de ahogy én látom, a szüleim eléggé féltenek.Nincs semmi konkrét eset, hogy el szeretnék menni valahová és nem enegdnek, csak kíváncsi vagyok, hogy mások hogy vannak ezzel, mi a véleményük.

15L


2010. jún. 17. 22:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
én az ország másik felében lakok és 15évesen elengedtek ott aludni a pasimnál :D nem volt egyszerű menet,de azóta is együtt vagyunk (L)
2010. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha normális időben van lehetőség hazaérni, akkor igen, de azért rájuk telefonálnék párszor, hogy rendben van-e minden.
2010. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A legtöbb gyerek Budapest környékéről 12-14 évesen már bejár középiskolába. nekik sincs semmi bajuk
2010. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok, Bács-Kiskun megyében van az igazi lakhelyem, nemrég költöztem haza, mert suliidőben pesten lakok albérletben a barátokkal, és megjegyzem kitűnő tanuló vagyok. Szerintem elengedhetnének, én 130km-t utazok minden hétvégén csak haza, és most is fenn leszek pesten.
2010. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Na igen, a suli.Nem Bp.-re járok iskolába, de ha oda járnék, szerintem egész más lenne a helyzet.Szerintem akkor könnyebben elengednének.Köszi a válaszokat, várok még:)
2010. jún. 18. 13:46
 16/19 anonim ***** válasza:
nappal elengedném, éjszakára max. 9-10 óráig. De 17 évesen már éjfélig, 18 évesen meg akármeddig:)
2010. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mindegy, hogy napközbenről vagy éjszakáról van szó. Én ha lenne 15 éves lányom napközbenre biztosan elengedném, de estére nem biztos. Mi pestiek vagyunk és éjszakára engem elősször 18 a hugomat 14 éves korában engedték el (velem). De más városba simán elengedtek ennyi idős koromban, pl kimentünk a barátnőimmel Szentendrére kirándulni, vagy a Velencei tóra strandolni. Ahhoz már szerintem bőven elég idős vagy, hogy egyedül járkálj (ha nem éjszakai szórakozóhelyről van szó)
2010. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, hogy a szüleid nem engednének el, hisz annyi rosszat hall, lát az ember, nyilván féltenek. Nappal bármikor elengednélek, de este, meggondolnám!
2010. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Este nem is tervezném, csak napközben.És megértem, hogy féltenek, de én is úgy vagyok vele, hogy ennyi idősen a szomszédos városokba elmenni nem vészes.
2010. jún. 19. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!