Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 15 éves lányt el lehet...

Egy 15 éves lányt el lehet engedi a barátnőjvel a fövárosba?

Figyelt kérdés

Budapest mellett lakunk, de ahogy én látom, a szüleim eléggé féltenek.Nincs semmi konkrét eset, hogy el szeretnék menni valahová és nem enegdnek, csak kíváncsi vagyok, hogy mások hogy vannak ezzel, mi a véleményük.

15L


2010. jún. 17. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én elengednék két 15 éves lányt, viszont engem nem engedtek el ennyi idősen.

18L

2010. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem 15 évesen egyedül elengedtek Pestre, Egerben lakom.
2010. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
.. nálunk 12 éves kortól nagyrészt már bejárnak pestre tanulni. mért nem lehetne elengedni:S szertintem fura
2010. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Napközben simán (vásárlás, mozi, szabadtéri program), de este szerintem nem. Mi is Pest mellett laktunk, tavaly, 15 évesen én is mehettem ide-oda a barátnőimmel, nincs abban semmi. De este már nem engedtek volna el anyuék. Már itt élünk, Bp.-n, most olyan 10-ig engednek el este. Napközben meg császkálok a barátaimmal, ilyenkor nyáron nem is lehet mást csinálni.

16/L

2010. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én elfogom engedni majd a lányomat v. a fiamat,de csak 2 feltétellel:nagyon vigyázzon magára,és időben érjen haza!

Ha nem teszi meg,akkor azok után a bizalmam egyre fogyni fog,és a zsebpénze is ennek függvényében fog változni.

Ha pedig időben hazaér a zsebpénze abban a hónapban több lesz,és nem szidom majd le..:D

meg ilyenek:):P

2010. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem elengedtek 17 évesen a 14 éves húgommal és a 11 éves unokaöcsémmel a pesti állatkertbe. Jó volt, de a mai napig nem értem, hogy hogy engedtek el. Persze nem bánom, csak azért nem értem utólag, mert "bulizni" (éjszakára ) sosem akartak engedni, csak nagy harcok árán néha...

Debreceni vagyok amúgy és lassan 30 éves :)

2010. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

15 évesen a nyári szünetben Bács-Kiskun-ból Szentendrére költöztem (egyedül) és minden este bejártam Pestre deszkázni.

17/F :)

2010. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Budapest mellett laktok? Hát akkor persze :)

Nagyon sokan lesznek 14 évesen kollégisták, és csak hétvégére járnak haza egész tanévben...

2010. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam 15, akkor nem engedtek el a szüleim! Nyári szünetben nagyon el szerettem volna menni barátnőmmel Pestre, bár Szolnok megyében élek. Egyébként nem gáz az út, viszont értettem, hogy féltenek. De végül elengedtek, mert hazudtam, hogy barátnőm barátnője és az apukája is jön velünk. Tudom, hogy csúnya dolog volt, de elengedtek végre egyszer az életben, és épségben hazaértem.
2010. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Engem elengedtek. Én nem engedném el a lányom 15 évesen, csak akkor ha van mellettük egy idősebb, felelőségteljesebb ember is. Meg fogod te is érteni, a világ nem csupa móka és kacagás. Amikor engem elengedtek szőrnyű dolgoknak voltunk kitéve, pedig nem csináltunk semmit, csak mászkáltunk.

Ja..

egyébként én az éjszakáról beszélek. Nappal pár órára, moziba, konkrét helyekre elengedném őket.


18/L

2010. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!