Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha nagyon csendes...

Miért baj az ha nagyon csendes vagyok?

Figyelt kérdés

Állandóan azzal csesztetnek h néma vagyok nem tudok beszélni. De már mindenki. Mit csináljak hogy befejezzék?

Nem szeretek beszélni, emberek között lenni miért baj ez?


2018. jún. 25. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
hát énse beszelek sokat, de nem szivatnak, igaz 17vok, és elfogado csalad+haverok+ talalj valami kozos temat és probalj beszelni hátha jobban fogod érezni magad
2018. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is 17 vagyok és lány.

Nincs semmi olyan téma amiről lehet velük beszélni.

Én jól érzem magam így ezt ők miert nem fogjak fel?

2018. jún. 25. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Vonulj el a társadalomtól és élj remeteként.


Én is ezt fogom csinálni.

2018. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Azért "baj" mert más vagy mint ők, és ezt nem értik meg. Másrészt (és ez már az én véleményem) így nem fogod tudni képviselni az érdekeidet az életben és kiállni a véleményed mellett később. De még fiatal vagy, ha egy kicsit nyitottabban állsz a világhoz ez még változhat. Én is ilyen voltam mint te tiniként, nekem egyetem végére nyílt ki a csipám, és ez nagyon jót tett.
2018. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
77%

Mondd meg nekik hogy attól hogy ők nem hallanak beszélni, még nem vagy néma, csak megválogatod a beszélőpartnereidet/azzal beszélsz akivel érdemes.

Velem is ezt csinálták, amíg egyetemre nem kerültem, nem igazán folytattam beszélgetéseket senkivel mert nem volt miről beszélnem velük. Otthon az egyetlen kérdésük az volt hogy kaptam-e jegyet aznap, arra meg egy mondat elég volt. Barátaim nem voltak. A mostani környezetem képenröhögne bárkit aki azt állítaná rólam hogy nem beszélek, mert velük van közös témám és sokszor alig lehet lelőni. De ehhez kell a megfelelő társaság is. Ha bekerülök egy olyan társaságba mint régen, most is ugyanúgy hallgatok mert nincs mondanivalóm.

2018. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én erre mindenkinek csak annyit mondok: ha kicsit megismertelek a szófosásod alapján és szimpi vagy, beszélgetek veled.


Utálom, mikor nálunk is mindenki azzal jön, milyen csendes vagyok, miért nem beszélek, stb.


A párom TUDJA, hogy időnként be nem áll a szám napokig is, de azt is, hogy máskor meg örül, ha pár mondatot szólok hozzá.

Ez nem mogorvaság, de minek jártassam tök feleslegesen a bagólesőmet?

2018. jún. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok, és világéletemben csendes voltam, nem az a társaság középpontja típus. Soha nem is tudtam volna ilyen lenni, hiszen erőltetett, megjátszott.

A számomra kedves embereknek tudok megnyílni, és jobban hallatni a hangom, de ez nem jelenti azt, hogy nem tudom megvédeni magam, vagy kiállni az igazamért, ha arról lenne szó. Attól, hogy valakinek nem jár a szája, mint a kacsa s..ge, attól még nem lesz egy nebáncsvirág.

Vannak, akiknek semmi tartalmas mondanivalójuk nincsen, mégis egyfolytában dumálnak. Én ettől őrülök meg.

2018. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ezt infós egyetemistaként kapom meg mindig, ha nem is azért mert csendes vagyok, inkább azért mert nincs semmi közös téma, ha meg van, akkor el van bagatelizálva, vagy le van nézve, hülyeségnek van minősítve esetleg ötletük sincs arról hogy miről van szó. Akkor meg minek mondjam.

Most lehet az akár a mittomén milyen védelmi rendszer, hálózat, random tudományos kutatás, űrtechnika, sci-fi/jövőkutatás, gyereknevelés, pszichológia, oktatási rendszer hiányosságai, politika, valaminek a technológiai háttere, autó, motor, fényképezés, párkeresés, emberi kapcsolatok, stb..

2018. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy csak csendben figyeled ezt a sok marhát, aki körbevesz. :D
2018. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!