Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha a párom a mamájánal...

Baj, ha a párom a mamájánal alszik?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt hozták haza a kórházból, és esténként egyedül van. Párom kitalálta, h ott alszik rendszeresen. Barátnőmnek mesétlem, és szerinte nem kellene itthon hagynia engem és a gyerekünket a mamája miatt.

Én úgy gondolom, h csak a mamája, aki idös, lehet éjszaka segítségre szorul. Had aludjon ott.

Szerintetek?


2018. máj. 18. 12:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
Ez kérdés? Mikor az én nagyikám volt beteg, mindig vele volt valaki, sosem hagytuk egyedül! Lehet az lenne a legjobb, ha odaköltözne hozzátok, amíg ilyen állapotban van, esetleg ti hozzá! Ha ez nem megoldható, akkor ott alszik a párod, de szerintem akár te is ott aludhatsz, váltogatva egymást. De én napközben sem engedném, hogy egyedül legyen, sajnos sokszor pont akkor történik bajuk (elesnek, megcsúsznak, mert persze nekik pakolni kell és hasonlók). A barátod véleménye elég érdekes, szerintem is a féltékenység miatt mond ilyet, hogy benned rossz érzést keltsen, és ezt élvezi! Nekem ilyen barát nem kéne ....
2018. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%

Írhatnál bővebben a nagyi betegségéről. Mert nagyon nem mindegy, hogy átmeneti időszakról van szó, amiből teljesen felgyógyul, vagy maradandó betegsége van. Ha az utóbbi, akkor megoldást kell rá találni, mert állandóan nem aludhat ott a párod.

Eltörte a lábát? Vagy mi a gond? Műtötték? Igazán írhatnál bővebben. Átmenetileg teljesen természetes, ha senkije nincs és nem is akar kiszakadni a megszokott környezetéből.

Bár szerintem is jobb lenne, ha inkább ő menne hozzátok, míg fel nem épül.

2018. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Milyen kedves barátnő. Biztos a saját anyját is magára hagyná a bajban.
2018. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Tehát az meglepő egyeseknek, ha egy férfit érdekli a mamája állapota...
2018. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%
Hát én azért felhívnám a nagymamát hogy tudsz-e valamibem segíteni vagy hogy esetleg a párod vigyen-e valamit ha esténként megy mert nálunk mint utólag kiderült ugyanilyen helyzetben hogy a nagymama egy 23 éves szőke kishölgy volt...
2018. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sajnos tartós a betegsége. Napközben tudnak rá vigyázni. Mi is megyünk meló után azonnal hozzá.
2018. máj. 18. 21:41
 17/17 anonim ***** válasza:
17%
"mamájánál", mi? :D
2018. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!