Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha a párom a mamájánal...

Baj, ha a párom a mamájánal alszik?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt hozták haza a kórházból, és esténként egyedül van. Párom kitalálta, h ott alszik rendszeresen. Barátnőmnek mesétlem, és szerinte nem kellene itthon hagynia engem és a gyerekünket a mamája miatt.

Én úgy gondolom, h csak a mamája, aki idös, lehet éjszaka segítségre szorul. Had aludjon ott.

Szerintetek?


2018. máj. 18. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
És napközben nem kell neki segitség? Én meglepném őket,mert lehet nem ott alszik,csak jo kifogás előtted h máshoz megy,tarsd nyitva a szemed. Ne járj úgy mint én,akit egy éven át hülyére vettek. :(
2018. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Meddig?
2018. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy ideig teljesen normális, sőt becsülenő. Hogy meddig, az a mama műtétéjétől/betegségétől függ.

Rögtön megcsalást feltételezni és gyanakodni elég beteges. Ez az állapot nyilván ne tartson hónapokig.

2018. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Erről a "barátnődről" le kéne válnod. Fix, hogy nincs gyereke. Gonosz.
2018. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Nem normális, más is van esténként egyedül, de akkor ezek szerint te elnézed, hog akár 3-4 évig is ott alszik.


Más: és ha neked lesz bajod, akkor a gyereked mit csinál, azon kívül, hogy pánikba esik?

2018. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon rendes párod van. Jó unoka hogy nem sza..ja le a mamát. Ha van hely én is ott lennék pár hétig segíteni. Ez a normális hogy törődünk a másikkal.
2018. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Párod rendes srác, egy kis ideig szerintem teljesen normális, ha nem tud a mamája másra egyáltalán számítani.

Barátnőd meg egy p*csa, már bocsánat.

2018. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha tmeneti időszak, akkor okés, de nagyapám demens volt, ami azt jelentette, hogy 1,5 évig - míg végre otthonba nem adtuk - minden éjszaka felgyeletre szorult.


Ha nagyanyó csak lábadozik, addig aludjon ott, de ha komolyabb a baj, akkor el kell gondolkodni más segítségen.

2018. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nagyon rendes! Persze azért ne mindig ő menjen, ha lehet másik unoka is. Ne menjen rá a kapcsolatotok! Nálunk is a Mamához felváltva jártak a gyerekei, unokái!
2018. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha segítségre szorul, és nem tudja magát ellátni egy ideig, akkor teljesen természetes, hogy valaki ott legyen vele a családból.
2018. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!