Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyire utálni egy...

Hogy lehet ennyire utálni egy keresztanyát? Utálja még valaki a sajátját? Csinált neki valamit?

Figyelt kérdés

Én gyűlölöm.Mindennek lehordott, kibeszél a hátam mögött, mert elvált a párom, kürtöli végig a világnak.Anyámék tiltottak tőle, mondtam megyek hozzá ki, ha ő nem jöhet, erre fel eljöttek utánam!Hivosgáltak rögtön, mihelyt kiléptem a kapun.Jöttek utánunk,követtek(párommal voltam), de nem jöttem haza, mert nagyon megijedtem.

Apám összetörte a legkedvesebb ajándékomat (18-as szülnapomra kaptam), amit a páromtól kaptam (2 szivhez szóló ajándék)Ma meg ide tette egy kicsi darabját, annyira sirtam, mikor megláttam.Eljöttek a páromhoz, megcsinálta keresztanyám a nagy cirkuszt, ordibált...A párom apja megtiltotta, hogy oda menjek, pedig ugy volt, hogy oda költözöm, igy beszéltük meg az anyjával.

Könnyebb hogy kiirom, köszönöm annak, aki ir rá valamit.

Valakivel csináltak hasonlot?


2010. jún. 13. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
na, ennek se füle, se farka....érthetően nem lehet leírni?
2010. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem utálom,de néha egy kicsit fárasztó,mert rengeteget beszél összefüggéstelenül,csapongva a témák között.:))))))
2010. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
te irtál már ki hasonlo kérdést nem?ha igen már válaszoltam,egyébként meg a te életed 18éves korod után a te felelösséged és döntésed minden keresztanyád meg foglalkozzon a saját pasijával nem az anyád h beleszoljon az életedbe
2010. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, tettem fel kérdést, csak nem gondoltam, hogy még cirkuszolni fognak.Jobban mondva anyám be akart csukni, de kijöttem, és rögtön hivtak.De nem vettem fel.
2010. jún. 14. 08:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne, ha nem itt irnád ki a kérdéseket sorozatosan, hanem a baároddal eldöntenétek, hogy MIT AKARTOK , és aszerint cslekednétek: vagy összeköltöztök mindkét családtól függetlenül egy albérletbe, vagy titokban találkozfattok, de akkor a veszekedések napirenden lesznek továbbra is, vagy hagyjátok az egészet.



Mellékesen a barátodat nem értem, ha fontos vagy neki, akkor miért a szüleihez akar vinni téged? Ha én lennék a férfi szülei helyében, én sem engednélek oda, ilyen ordibálós, cirkuszolós családdal, elvégre szük´segem lehetne nekem is nyugalomra, nem kell egy csapat idióta, aki csak hözöng a lakás elött.

2010. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kéne az előzményt. Lehet, hogy van oka, hogy ilyen drasztikusan viselkedik. Ha pedig nincs, akkor ne foglalkozz vele, mert akkor ő a hunyó. Engem is utál a párom keresztanyja, (hál Istennek nem a sajátom) de fel lettem világosítva, hogy ő mindenkit utál, nem kell vele foglalkozni. Igaz, hogy úgy megsértett, (pedig nem is ismer) hogy elfelejteni nem fogom soha, de legalább tudom, hogy nem azért mert megérdemlem, hanem mert egy végtelenül egyszerű ember.
2010. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!