Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engeditek konditerembe a...

Engeditek konditerembe a gyereketek?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Ha nem, miért?
2018. máj. 2. 14:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha van pénze kondibérletre akkor menjen nyugodtan
2018. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Gyerek, kvázi nem dolgozik.
2018. máj. 2. 14:10
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mert 5 éves.
2018. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves?
2018. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Mi baja lenne valakinek is azzal hogy a gyereke konditerembe jár? Azt még a zsebpénzéből is kitudja magának fizetni.

15 éves kor alatt nem engedném hogy hogy durva edzéseket csináljon, ilyenkor még fejlődésben van a szervezet.

2018. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%
Nekem mindig azt mondta apám, hogy mindent meg lehet otthon csinálni, amit a konditeremben...
2018. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Velem jár edzeni.
2018. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
"Gyerek, kvázi nem dolgozik." Ha annyira gyerek, akkor nem kellne magát terhelnie a konditermi edzéssel. Mire meg elég nagy hozzá, addigra a diákmunka is megy, akkor nem akadályoznám ha erre költené a pénzét. Az az igazság, hogy egyedülálló anyaként erre meg az ilyen-olyan étrendkiegészítőkre, amik ezután jönnének, egyedülálló anyaként egyszerűen nincs keretem.
2018. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Apjával járnak le edzeni, ő állja az ő bérletét is, meg én úgy vagyok vele hogy én is költenék erre mert inkább testmozgásra költse a pénzem mint alkoholra és részegen fetrengjen az utcán.

Örülök hogy a gyerekem leginkább magától döntött így hogy mozog, és nem a mi noszogatásunk kellett neki. Én azért nem járok edzőterembe mert eléggé beszokott állni a levegő, és a sok izzadtság szag, meg nekem csak akkor van időm lejárni amikor alapból sokan vannak. Én meg jobban szeretek futni kint a szabadban, meg testsúlyos edzéseket végezni mint zárt helyen izzadtságszagú levegőben csinálni ugyan ezt gépeken.

Meg én inkább úszni szeretek igazán.

2018. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, hány éves, és mit edz. Amíg növésben van, addig súlyokkal nem, egyébként igen.
2018. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!