Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mit szólnátok?...

Szerintetek? Mit szólnátok? Szólnátok valamit?

Figyelt kérdés

A páromat meghívták egy esküvőre a hétvégén (egy közeli családtag). Engem meg sem említettek, hogy esetleg menjek én is:-S (mondjuk nem tudok elmenni vagy csak nagyon nehezen, mert olyan munkám van, hogy nem tudom lemondani...)

Azért rosszul esik, hogy meg se kérdezték, hogy esetleg elmennék-e...3 év után:-S

Amúgy jóban vagyunk azokkal akik esküsznek...

Azért egy annyit vártam volna, hogy legalább érdeklődjenek felőlem...nem?


2010. jún. 12. 07:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

hmm...lehet, hogy belemagyarázok...az az igazság nem kérdeztem rá így a páromra, hogy "engem nem hívtak?" (ez olyan nem is tudom milyen:-S) Most, hogy mondjátok esetleg benne lehet a pakliban, hogy mondta a párom, hogy én nem tudok menni...nem tudom...

Minden esetre az ilyeneket elszokta mondani, szóval ha hívtak volna azt hiszem tudnék róla...

Alkalomadtán valahogy kipuhatolom a dolgot...


Amúgy tényleg jóban vagyunk velük, szóval ezért sem értem, nem "olyan" emberek...:-S


kicsit rosszul esett:(



Köszönöm a válaszokat

2010. jún. 12. 08:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azert nem hivtak kulon, mert eszukbe se jutott, hogy kene, ugy gondoltak, hogy nyilvanvalo, hogy neked is szol a meghivas. Foleg igy, hogy nemreg hivtak meg oket a hetvegi eskuvore... Ezek szerint nyilvanvaloan nem ismerik a protokollt. Esetleg a parod emlitette, hogy te nem tudsz elmenni, ezert nem hivtak. Szerintem ne "puhatolozz", hanem kerdezd meg a parodat. Ebben semmi kellemetlen nincs, es ha lenne is, akkor is jobb lenne annal, mint hogy kombinalsz:)
2010. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
felénk evidens,hogy aki hivva van,annak a párja is értelemszerűen hivva van (bár mondjuk ez előre 1-2 hónappal,hogy legyen meg hogy hány főre kell tervezni)
2010. jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Probléma megoldva:D


azóta felhívták a páromat és közölték, hogy úgy gondolták, hogy engem is hívnak, remélem tudja:)


kár volt aggódjak:-S:)

2010. jún. 14. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!