Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mit szólnátok?...

Szerintetek? Mit szólnátok? Szólnátok valamit?

Figyelt kérdés

A páromat meghívták egy esküvőre a hétvégén (egy közeli családtag). Engem meg sem említettek, hogy esetleg menjek én is:-S (mondjuk nem tudok elmenni vagy csak nagyon nehezen, mert olyan munkám van, hogy nem tudom lemondani...)

Azért rosszul esik, hogy meg se kérdezték, hogy esetleg elmennék-e...3 év után:-S

Amúgy jóban vagyunk azokkal akik esküsznek...

Azért egy annyit vártam volna, hogy legalább érdeklődjenek felőlem...nem?


2010. jún. 12. 07:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igazad van. Minimum annyi hogy és XY nem ér rá? Vagy hogy Hogy van??
2010. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gáz... nem 3 hónapja vagytok együtt, hanem 3 éve! Lehet hogy ők megkérdezték, csak a párod sumákol, vagy nem tudom. Ez olyan "természetes" szokott lenni....
2010. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem, a párom tuti nem "sumákol"...ismerem. Csak tényként elmondta, hogy hívták, megbeszélték mikor indulnak, hogy stb...de egy szó nem esett arról, hogy én élek-e...

(mondjuk más városban lakom, de ez nem kifogás...)

2010. jún. 12. 07:41
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én spec. fognám magam, beteget jelentenék és csakazértis elmennék vele, hogy ámuljanak egy nagyot. Nagyon egy "vidéki" társaság lehet....(bocs)
2010. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Látom eddig mindenki egyetért velem...hát mit mondjak nem esett jól...

az az igazság, hogy én nagyon kedveltem őket és úgy örvendtem mikor hallottam, hogy összeházasodnak...

Nem, ha nem hívtak nem megyek el, már csak magam miatt, sem nem égetem magam:-S

Meg valószínű nem tudok elmenni, a melóm nem olyan hogy beteget jelentek...:-S

2010. jún. 12. 07:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A pasid helyében én nem mennék el az tuti.

vagy veled vagy sehogy.

2010. jún. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy beállít a párod, s az lesz hozzá az első kérdés: hát a kedvesed hol maradt? Az csak természetes, hogy ha téged hívtunk, neki is szól a meghívás.Sokszor vagyok úgy, hogy nem azt nézem, mit mondanak, hanem hogy ki mondja. Nem mindenki protokoll szerint gondolkodik, s a természetessége már-már sértő.
2010. jún. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Ezekszerint mégsem vagytok annyira jóban, csak néha elviselnek, akkor nem akarnak elviselni. Már bocsánat a kifejezésért, de a leírtak erre utalnak. Ha úgy érzed nem magadban van a hiba, akkor nyugodtan állj eléjük és légy őszinte.
2010. jún. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, fater azonnal azt mondta, nem megy anyu nélkül. Iszonyat bunkóságnak tartottam a dolgot, hogy anyámat nem hívták meg, de mondjuk tény, hogy full bunkók is úgy általában.
2010. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy mindkettőtöket hívtak, de a párod mondta, hogy te úgysem tudsz jönni hiszen dolgozol.Ezután ők állapodtak meg a feltételekben.

Szerintem először beszélj a pároddal erről néha a nők (ahogy én is tettem régen) képesek a legegyszerűbb dolgokat félremagyarázni

2010. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!