Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanácsolnátok...

Mit tegyek? Tanácsolnátok valamit?

Figyelt kérdés
Párom dolgozik, én meg nekiálltam összeállítani egy ventillátort, mondta hogy a csavarhúzó a táskájában van, én elkezdtem megkeresni, de a kezembe akadt a volt barátnője névjegykártyája, és rajta a telefonszáma kézzel írva párom által. Szentül állította, h nem is tudja mi van az exszel. Erre most ezek szerint volt is bent a munkaheélyén. Teljesen összetörtem. Van egy 1 éves lányunk:(
2010. jún. 11. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyéb jeleket látsz, túlóra hétvégi céges tréning stb?
2010. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szép nyugodtan tisztázd vele a dolgot. Semmi értelme előre kombinálni.
2010. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
messze lakunk, tehát csak ha egyedül megy haza, akkor lehetne valami... a gondom az, h hazudik. amúgy csalt már meg vele. akkor leléptem, visszakönyörögte magát, elvett, gyerekünk van. ez nem normális viselkedés... Mondtam, ha hazudik fel is út le is út,. szentül állította, h soha többé nem hazudik, és erre tessék....
2010. jún. 11. 16:40
 4/12 A kérdező kommentje:
ja, és nemrég hozta fel, hogy vissza kéne költözi abba a városba...
2010. jún. 11. 16:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben mindenképpen mond meg neki, hogy nagyon gondolja át, hogy mit szeretne. 2 lehetőséget vázolj fel elé.
2010. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nyilván, nem is fordult meg más a fejemben.

az biztos, h nem költözünk.

mindenkinek jár 1 lehetőség, de ezt is eljátszotta.

csak a gyerek miatt nem maradok vele.

2010. jún. 11. 16:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazad van. Van lehetőséged még egy új családot összehozni. Van egy csomó olyan férj, apuka, akinek a felesége lépet le és elváltak, szerintem azok vágynak igazán családra, a gyereket is megszeretik és valószínűleg hűségesek.
2010. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

csak az bosszant, h szidja a nőt csomószor. meg mondja nem is tudja, mi van vele, mióta lebukott nem hazudik, meg nem beszuélt vele... és most meg kiderül, h találkoztak, és persze nem szólt róla. innentől mégis mit gondoljak?

meg minek kellett akkor neki a kicsi? mert ő akarta jobban.

2010. jún. 11. 17:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy az exe bedob mindent, hogy magához csábítsa. Nagyon szemetek és gátlástalanok tudnak lenni az ilyen nők.
2010. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Háát, esetleg hívd fel a csajt...hátha így tiszta víz kerül a pohárba. nagyon rossz lehet úgy megélni a napokat, hogy nem tudod, megbízhatsz-e a párodban vagy sem.


Üdv!

2010. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!