Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen bonyolult a társkeresők...

Ilyen bonyolult a társkeresők világa? Valaki megtetszik, majd eltűnik, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Életemben először,nő létemre regisztráltam egy ilyen oldalon kíváncsiságból. Jöttek-mentek a levelek, mire egy kezdetben hideg,barátságtalan emberrel kialakult valami köztünk,legalábbis azt hittem. Telefonon is beszéltünk hosszú órákat,másnapra a randi is meg volt beszélve,előtte éjjel még beszéltünk,úgy tette le,hogy most el kell rohannia, a testvérétől kapott sms-t,hogy majd elmeséli,hív. Azóta se kép,se hang róla. Írtam neki, nem jött válasz,de zaklatni nem akarom, végülis nincs jogom számonkérni. Csak rossz érzés,hogy végre adtam egy esélyt valakinek,mert nehezen ismerkedek,erre ez történik,de olyan furcsa,varázslatos valamit érzek vele kapcsolatban. Az eszem,a barátaim,mindenki lebeszél róla, hogy lépjek túl.Ilyen esetben mit lehet tenni? Lassan egy hete nem tudok róla semmit. Érdemes lehet várni? Nem szeretném ha akkor bukkanna fel,ha már új kapcsolatba kezdtem.
2010. jún. 11. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ezért ismerkedsz nehezen, még csak nem is találkoztatok, minek írnál neki, vedd lazábban ezeket a dolgokat és menj bulizni.
2010. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Én elég hosszú ideig voltam fent ilyen jellegű oldalon. Nem társkeresés céjából egyszerűen csak ismerkedtem ... vagy ha unatkoztam, felnéztem és csevegtem. Volt akivel sikerült jó barátságot kialakítanom és vele a mai napig beszélőviszonyban vagyunk, igaz, hogy még találkozóra sosem került sor mivel messze lakik de msnen nagyon sokat beszélünk. Viszont hasonló már történt velem ... Egy ideig udvarolt a srác, tetszett is nekem azt mondtam miért ne? de egy idő után egyre kevesebb levelet írt, aztán végül már egyet sem. egyszerűen eltűnt. :) azt feltételeztem, hogy valószínűleg több hölgynek is csapta a szelet és volt olyan aki tőlem esélyesebbnek bizonyult. nem is jelentkezett ... Én azt tanácsolom Neked, hogy ne keresd, és én a helyedben nem is bíznék meg olyan emberben akit az interneten ismertél meg! Nem tudhatod, hogy tényleg a testvérétől kapott sms-t vagy épp valaki mástól ... De az is lehet, hogy csak megijedt a randitól mert fél, hogy kudarcba fullad ... Mert lehet, hogy ő is nehezen ismerkedik. Bár ez a kevésbé valószínűbb lehetőség hiszen még az éjszaka folyamán beszéltetek és akkor tűnt el ilyen hamar. De az is megeshet, hogy valami komoly baj történt (ne adj Isten) és megfeledkezett a dologról ... Mindenestre az elég fura (mégha tényleg van is vmi baj) h egy hete nem jelentkezett ... Szerintem várj még egy hetet de számolj a legrosszabbra, azaz, hogy nem fog jelentkezni. Ha jelentkezne igenis kérd számon, mert azért már randevút beszéltetek meg ... És ha számodra elfogadható a magyarázat onnantól rajtad áll, hogy hajlandó vagy -e ezek után randevúzni vele. Ha viszont nem jelentkezik akkor nincs mit tenni, tovább kell lépned és ha teheted a jövőben ne az internet zavaros világában ismerkedj! :) Túl rejtélyes és sok esetben még veszélyes is ... Sok csalódással jár! Remélem hamarosan találsz valakit aki ettől is varázslatosabb érzelmeket vált ki belőled és viszonozza is őket! :)
2010. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Óó, volt már ilyen nekem is. Tök jókat dumáltunk a sráccal, nagyon egy hullámhosszon voltunk, aztán egyik napról a másikra eltűnt. Aztán egy hét múlva jelentkezett (magamban eldöntöttem, hogy ennyit vagyok hajlandó várni, hogy keres, utána hanyagolom), és kiderült, hogy el kellett utaznia, csak nem úgy érezte, hogy mivel még nem is találkoztunk személyesen, ezért erről nem kell beszámolnia, mert azt gondolta, hogy akkor meg én hinném azt, hogy nekem is minden lépésemről be kell számolnom.
2010. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
ugyanez történt velem is... 1 hónapig beszélgettünk, meg minden...aztán megbeszéltünk egy randit... csakhogy nem jött el....és hiába próbáltam elérni, eltünt a föld színéről....
2010. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A netes ismerkedéshez ne úgy állj hozzá,mint a személyeshez.Neten jönnek-mennek az emberek.Sokkal bátrabbak,mert lényegében arctalanok és soha nem lehetsz biztos benne,hogy ki ő valójában,hogy tényleg az-e,akinek mondja magát.

Tényleg nem érdemes beleélned magad minden emberbe,akivel akár több levélváltás is történik!Ez az eltűnös dolog a gyávák koptató taktikája.Nem kell magyarázkodni,nem kell a szemedbe nézni,egyszerűen nem jelentkezik többet és ezzel részéről vége a dolognak.Gerinctelen,elég sokszor megedik,mivel a neten keresők többsége több vasat is tart a tűzbe párhuzamosan,hátha valaki igazán megtetszik és akkor arra koncentrál (jobb esetben). Egy egészséges bizalmatlanság mindig maradjon meg benned,ne vedd a szívedre az eltűnös pasikat és ha személyes találkozásra kerül a sor,az mindig forgalmas helyen történjen!

2010. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!