Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám?

Miért ilyen az anyám?

Figyelt kérdés

Kaptam egy autót, és megszabja hogy hova mehetek vele, úgy gondolja hogy városba nem is enged meg úgy sehová sem, csak a faluban használhatom.Akkor meg mi értelme volt megvenni, ha iskolába sem mehetek vele?

Egyszerűen nem értem, meg van a jogosítványom, tudok vezetni, nem véletlenül engedtek át a forgalmi vizsgán:(


2010. jún. 10. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

szerintem azért, mert nem 2 forint a benzin... és ha te iskolába azzal akarsz járni, az napi 2 út minimum és az nem olcsó mulatság...

hány éves vagy?

2010. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
19 vagyok, nem a benzin miatt mondja ez biztos, én tankolom, és van annyi pénzem hogy néha bemenjek vele iskolába, mondjuk heti 1-2 szer.
2010. jún. 10. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
első vagyok... akkor viszont csak szimplán félt...és nem azért, mert te nem tudsz vezetni, hanem mert sok az idióta az utakon...
2010. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
a másik meg nem lehetsz még rutinos vezető.attól mert valakit átengednek a forgalmin nem jelenti azt hogy 100%-os vezető.ezt mindenki tudja.sokat számít,hogy mennyi kilómétert vezettél már le,persze nem az oktatóval gondolom.Édesanyád joggal félt.És egyáltalán örülj annak hogy kaptál egy autót.
2010. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Örülök én, csak ha nem vezethetek sűrűn akkor nem is leszek talán soha tapasztalt vezető:/ vagy csak nagyon sokára.
2010. jún. 10. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem először próbáld meg betartani amit ő mond és ha látja h. nem kell aggódnia akkor talán megengedi h. messzebbre is elmenj, esetleg vidd el boltba, vásárolni, kirándulni a kocsival és akkor talán megenyhül.
2010. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet környezettudatos az Anyukád, és zavarja ha feleslegesen terheled a környezetet.
2010. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukádat szerintem ő majd elmondja,hogy miért viselkedik igy!Szép napot!
2010. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!