Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én anyum ilyen, vagy...

Csak az én anyum ilyen, vagy mással is csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Pl. Ha együtt megyünk ruhát vásárolni, és nézelődök, akkor ő rendszerint elkezd nekem olyan ruhákat mutogatni amilyet nem is szoktam hordani, meg nem is nagyon illik hozzám, ha mondom hogy nem tetszik, akkor mondja, hogy 'de hülye vagy hogy itt hagyod' vagy mondjuk megyünk valahova, felöltözök és beszól, hogy 'legyél már kicsit nőiesebb, adjál már magadra, más korodbeli lányok olyan csinosak' hát ez a halálom, minek vegyek fel olyat amiben nem érzem jól magam?!
2018. márc. 16. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott így viselkedni. Olyan szokott lenni hogy mutat valamit ami nekem nem tetszik, de ha mondom hogy nem az én ízlésem akkor annyiba hagyjuk. Menj inkább a barátnőiddel vásárolni.
2018. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Kerdezo azert megy anyukajaval vasarolni, mert az anyuka fizet. Kerdezo kb. 14 eves lehet.
2018. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Nem kell azért ribizlinek öltözni, mert a nök 80 % azt teszi..
2018. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván különbözik az ízlésetek és úgy tűnik, ezt nehezen érti meg.
2018. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Anyukad osszetehetne a kezet, hogy nem akarsz mini ribinek oltozni, mukarmokat es hajfestest 😃
2018. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!